پروفیل رها

پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی رها (Rehau)

آلمان بزرگترین تولید کننده محصولات پلیمری دنیا می باشد که در سال ۱۹۴۸ تاسیس شد و در سال ۱۹۵۸ برای اولین بار به تولید درب و پنجره های UPVC پرداخت که این شرکت مخترع این فناوری می باشد. با تلاش برای تولید پنجره فولادی که توسط کاورهای PVC عایق بندی مناسبی را فراهم می کرد به تولید پنجره های UPVC در صنعت ساختمان منجر شد. REHAUآلمان یک شرکت جهانی مقرر در ۱۷۰ کشور و با ۱۷۰۰۰ کارمند مشغول به کار است پروفیل رها REHAU آلمان از نظر ملاحظات انرژی دارای بهترین مشخصات پنجره در حال حاضر موجود در بازار ساخت و ساز است. این پروفیل دارای بیش از ۶ دهه تجربه در توسعه محصولات با مواد مختلف می باشد .تیم رها با کارشناسان خبره و متخصص به طور مداوم در حال بهبود فرمولاسیون مواد و طراحی قطعات برای تولید محصولاتی خلاقانه تر و با دوام تر از قبل است. این شرکت با بررسی دقیق شرایط آب و هوایی شهر های مختلف ایران و زاویه تابش نور خورشید و اشعه UV و IR پروفیل هایی کاملا سازگار با شرایط آب و هوایی ایران که در برابر هرگونه تغییر حالت و رنگ مقاوم می باشد تولید می کند،در زیر بررسی های انجام شده این کمپانی در زمینه زاویه تابش اشعه UVدر استان های مختلف ایران را می توانید ملاحظه فرمایید.
 
 
همان گونه که در جزئیات تصویر مشخص است کمپانی رها آلمان با بررسی دقیق شرایط آب و هوایی ایران و و زاویه تابش اشعه UV پروفیل هایی دقیقاَ مطابق با شرایط آب و هوایی ایران تولید می کند که در برابر هرگونه تغییر رنگ و تغییر شکل مقاوم هستند ، گروه صنعتی پاردیک به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان کیفی رها آلمان که تحت نظارت و بازرسی ۳ماه یکباراین کمپانی می باشد، مفتخر است پروفیل های این برند معتبر جهانی را در انواع سری ها و رنگ های معمولی و لمینیت به شما ارائه کند بدون شک پروفیل رهای آلمان برترین پروفیل UPVCدر سطح جهانی به حساب می آید که البته نسبت به سایر پروفیل ها از قیمت بالاتری نیز برخورددار است. برای هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد این Rehau آلمان و پروفیل های تولیدی آن می توانید کلیک کنید.

پروفیل REHAU

پروفیل رها

کلمات کلیدی
پروفیل رها پنجره – نمایندگی پروفیل رها پنجرهپنجره آلومینیومی پنجره دوجدارهپنجره الومینیومی قیمت عایق صداپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتینمای پنجره بزرگ پنجره استانداردپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با شیشه لمینتپنجره با نهایت صداگیریپنجره با یراق استانداردپنجره با یراق ترکبهترین پنجره دوجداره upvc اطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیبهترین پروفیل پنجره بهترین مارک پنجره -مزایای استفاده از پنجره آلومینیومیویژگی پنجره دوجداره آلومینیومیمقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی با upvcپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجداره – بهترین پنجره عایق صدابهترین پنجره برای ساختمانبهترین برند پنجره آلومینیوم پنجره چند جدارهپنجره آلومینومی ریلی پنجره سه جدارهپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره