توری آلومینیومی

توری پنجره  (Aluminum Flyscreen)

مناسب ترین راه برای ایجاد جریان هوا در خانه استفاده از هوای بیرون است.با باز گذاشتن درب و پنجره ها باعث ورود حشرات موذی به داخل خانه می باشد . بنابراین بهترین راه و بی ضرراستفاده از توری های آلومینیومی بر روی در و پنجره ها است.به عقیده کارشناسان بهداشت هم بهترین و سالم ترین روش برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به داخل خانه نصب توری آلومینیومی ، پلیسه یا رولینگ است . از این رو در پشت لنگه باز شو پنجره ها توری آلومینیومی نصب می شود.امروزه برای انواع درب ها و پنجره ها توری های با قاب های چوبی و آلومینیومی و پی وی سی یا توری های فلزی در انواع ثابت،کشویی و… موجود است اما پیش از نصب توری روی در وپنجره ها باید اطلاعات کافی از ایتم توری ها را در اختیار داشته باشید.تا با نیاز تان بهترین گزینه را انتخاب نماید.

توری های آلومینیومی به دلیل انعطاف پذیری ، وزن کم و خاصیت ضد زنگی توری های آلومینیومی در صنعت مورد استفاده متنوعی از جمله :ساخت فیلترهای معمولی ، هواکش ها ، جعبه های الکترونیک و … قرار می گیرد. از جمله مصارف عمومی تورهای درب و پنجره  آلومینیومی می توان به حفاظت درب ها و پنجره از ورود حشرات به داخل ساختمان مخصوصا در نواحی مرطوب نام برد.

توری آلومینیومی ثابت و لولایی جهت انواع در  و آهنی

شرکت درب و پنجره چهلستون در کنار تولید انواع درب و پنجره  و جهت ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان محترم اقدام به تولید انواع آن جهت نصب بر روی انواع پنجره یو پی وی سی و حتی پنجره آهنی نموده است.

در این میان و با وجود پیدایش انواع مدرن توری های پلیمری و پلاستیکی ، توری های ثابت و لولایی آلومینیومی هنوز علاقمندان خود را حفظ کرده است. لطفا جهت استعلام قیمت و خرید انواع توری آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

توری های آلومینیومی با قاب و توری آلومینیومی (همان توری های قدیمی):این نوع در سه حالت کشویی، لولایی و فیکس قابل استفاده می باشد که به راحتی قابل برداشت و شستشو و نظافت می باشد و درهر نقطه از شهر قادر به تعویض و ترمیم این گونه می باشید.

مطالب کلیدی
توری پنجرهتوری آلومینیومی درب و پنجره دوجداره خصوصیات توری آلومینیومیتوری پشه تاشو – توری پنجره – خصوصیات توری پشه تاشو توری مگنتیک– توری پشه – توری پلیسه – توری آلومینیومی – قیمت توری پشه – توری رولینگ – توری مغناطیسی– پنجره آلومینیومی پنجره دوجداره – پنجره آلومینیومی نرمال پنجره عایق – پنجره آلومینیومی قیمت عایق صدا – پنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتی – پنجره آلومینیومی ریلی – نمایندگی پنجره دوجداره – پنجره با شیشه دوجداره –بهترین برند پنجره یو پی وی سی – بهترین پروفیل پنجره – بهترین مارک پنجره – قیمت پنجره دوجداره – اطلاعات در مورد پنجره دوجداره – اطلاعات در مورد پنجره upvc – اطلاعات در مورد شیشه دوجداره – اطلاعات در مورد پنجره آلومینیومی – پنجره با شیشه لمینت – پنجره با نهایت صداگیری – پنجره آلومینیومی ریلی – پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره