درباره ما

چهل ستون
پنجره

شرکت چهلستون تولیدکننده انواع  در و پنجره آلومینیومی، UPVC با شیشه‌های دو جداره، فعالیت خود را  در سال ۱۳۴۵با تولید در و پنجره‌های آهنی  آغاز کرد و در سال ۱۳۵۸ با ساخت و نصب در و پنجره‌های آلومینیومی، حوزه فعالیتش را گسترش داد.

در سال ۱۳۸۴ با تغییر درخواست بازار و تلاش برای  دستیابی به مصرف بهینه انرژی این شرکت وارد حوزه تولید و نصب در و پنجره‌های upvc شد و پس از بازدید از شرکت‌های سازنده در و پنجره upvc در اروپا و گذراندن دوره‌های آموزشی با خرید  ماشین‌آلات اوربان آلمان در سال ۱۳۸۵ کارگاهی در شهرک صنعتی عباس‌آباد به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و تولید روزانه ۲۰۰ مترمربع درب و پنجره  با استفاده از پروفیل‌های اروپایی در و پنجره احداث و همچنین برای کامل شدن محصول در و پنجره در سال ۱۳۸۶ خط  تولید شیشه دوجداره، لمینیت، سکوریت، دکوراتیو‌(جورجین‌بار) و کرکره‌دار را در کنار شرکت چهلستون راه‌اندازی کرد.

شرکت چهلستون در سال ۱۳۹۰ با دریافت استانداردهای لازم  مساحت کارخانه را به ۳۰۰۰ متر مربع  و تولید را به ۴۰۰ مترمربع افزایش داد.

در سال ۱۳۹۱ شرکت موفق به راه اندازی خط رنگ پروفیل upvc با تایید شرکت زوبل آلمان شد و هم اکنون قادر به ایجاد رنگ‌های متنوع: ساده، متالیک و طرح چوب با بهترین کیفیت است.

باتوجه به تقاضای بازار جهت خرید در و پنجره آلومینیومی ، در سال ۱۳۹۱، شرکت چهلستون با راه اندازی خط تولید در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک و نمای کرتن وال با پروفیل‌های داخلی و خارجی  گامی در راستای تامین نیاز مشتریان برداشت.

در حال حاضر شرکت چهلستون علاوه بر در و پنجره آلومینیومی، upvc   و شیشه، برای تامین نیاز مشتریان و تکمیل محصولاتش، خدمات خم  و لمینیت  پروفیل و توری را هم در اختیار سفارش‌دهندگان قرار می‌دهد.

در این مجموعه، تخصص، تجربه ۵۰ ساله، کیفیت، تنوع و خدمات پس از فروش، پشتوانه ماست. شما با انتخاب شرکت چهلستون از تعهد ما مطمئن شوید.

شرکت چهلستون  در حال حاضر با ۵ عامل فروش در تهران و نمایندگانی در برخی از  شهرستان‌ها همکاری می‌کند. در صورت نیاز لطفا تنها از طریق تماس با شرکت از صحت عاملان فروش  شرکت چهلستون مطلع شوید.

حرفه ما

خط تولید چهلستون ایران آماده دریافت و سفارش از شما می باشد. چهلستون ایران در فهرست تولیدکنندگان در و پنجره در خاورمیانه و ایران برای کشورهای همسایه قرار دارد. همچنین لیست تولید کنندگان درب و پنجره UPVC. همچنین لیست تولید کنندگان درب و پنجره آلومینیومی. و همچنین لیست شیشه های دوجداره صنعتی پنجره UPVC، پنجره آلومینیومی، پنجره چوبی، توری پنجره، توری حشره ای و …

برای ما تحویل به موقع و با کیفیت دقیق محصولات پیشرو با استفاده از آخرین برنامه ها برای محاسبه پنجره و درب به مشتریان بسیار مهم است.

ما می توانیم هر ابعادی را که نیاز دارید در زمان بسیار سریع با کیفیت خوب و قیمت مناسب ارائه دهیم، ما همیشه به نیازهای مشتریان خود احترام می گذاریم. ما با شرکت های ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، کویت همکاری خوبی داریم. اگر مایل هستید لطفا با ما تماس بگیرید، امیدواریم بتوانیم به شما خدمت کنیم و فرصت خوبی برای انجام تجارت به شما ارائه دهیم. چهلستون ایران همچنین آماده اعطای گواهینامه به نمایندگان مورد نیاز جهت نیازهای بعدی می باشد.

خدمات ما

چهلستون ایران می تواند به شما کمک کند تا آسایش خود را به حداکثر برسانید، بهره وری انرژی را افزایش دهید و خانه خود را زیبا کنید. پنجره های پیش نویس درهایی که می چسبند. از دست دادن بهره وری انرژی. اینها تنها برخی از دلایلی است که ممکن است به فکر تعویض پنجره ها و درهای خود باشید. و هنگامی که آنها را جایگزین کردید، ممکن است از اینکه چقدر می تواند تفاوت ایجاد کند شگفت زده شوید. با تعویض پنجره ها و درها، نه تنها ظاهر و احساس خانه خود را بهبود می بخشید، بلکه نحوه زندگی خود را در آن بهبود می بخشید.

پنجره جایگزین پنجره ای است که در بازشوی موجود به عنوان جایگزین پنجره موجود به طور معمول بدون تغییر در نما و تخریب نصب می شود. پنجره های قدیمی خراب شده و خراب می شوند و شل و کشدار می شوند. آنها نه تنها برای بهبود ظاهر خانه بلکه برای بهره مندی از پنجره های مدرن کارآمد در انرژی که باعث بهبود کلی محیط خانه با هزینه های تکرارشونده کم گرمایش و سرمایش می شود، نیاز به تعویض دارند.

سابقه کاری

چهلستون ایران اولین بار در حدود سال ۱۹۶۰ کسب و کار خود را فقط با فلزکاری آغاز کرد، در آن زمان چهلستون ایران یک تجارت بسیار کوچک بود. با گذشت زمان، امروزه یکی از مهمترین مجموعه های صنعت ساختمان در زمینه تولید فلز و فولاد، تولید درب و پنجره UPVC، تولید درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، تولید درب و پنجره آلومینیومی معمولی است. ، سیستم های جدید صورت مانند دیوارهای پرده، فریم کمتر، نورهای آسمانی، همه با شیشه های دوجداره و حتی بیشتر ساختمان های صنعتی. کاری که در این سال ها انجام داده ایم نشان می دهد که چهلستون ایران با تنوع ایده های طراحی می تواند پذیرفته شود. شرکت چهلستون ایران آخرین صادرات درب و پنجره Upvc را به بسیاری از کشورهای خاورمیانه مانند عراق، ترکیه، امارات، پاکستان، افغانستان، کویت، ارمنستان و کشورهای همسایه ارائه می کند.