نصب

نصب در و پنجره دوجداره

امروزه استفاده از در و پنجره upvc و آلومینیومی با شیشه‌های دو جداره و سه جداره در صنعت ساختمان‌سازی امری بدیهی است زیرا مزایای فراوان و زیبایی آن  موجب پیشرفت این نوع در و پنجره در کشورهای پیشرفته و درحال توسعه شده است.
نصب درب و پنجره یو پی وی سی ارتباط مستقیم با دوام و استحکام و همچنن زیبایی آن دارد پس باید دقت شود که نصب درب و پنجره توسط نصاب حرفه ای و کاربلد صورت گیرد که تیم کاری شرکت چهلستون با داشتن نیروهای متعهد و کار آزموده و متخصص این تضمین را می‌دهد که هم مراحل نصب به درستی صورت گیرد و هم از داشتن درب و پنجره دو جداره حداکثر استفاده را برده و ازمزایای بیشمار آن بهره‌مند شوید.
اولین نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که نصب درب و پنجره یو پی وی سی  باید به گونه ای انجام شود که موارد زیر در آن رعایت شود:

 • درب و پنجره قابلیت تحمل بارهایی که قبل و بعد ازاستفاده به آن وارد می شوند را دارا باشد.
 • آب بندی و درزبندی کامل شده و از ورود و خروج  صوت و حرارت جلوگیری نماید.
 • درب و پنجره یو پی وی سی بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود.

 
مراحل و نکات مهم نصب درب و پنجره upvc

 • نکات مربوط به قبل از نصب در پروژه ساختمانی:
  • نصب فریم آهنی انتظار: فریم‌های آهنی به ابعاد قوطی‌های ۳۰ ×۶۰ به صورت قاب ساخته شده و توسط سنگکار و یا بنای ساختمان در وسط دیوار و یا هم‌سطح گچ دیوار کار گذاشته می‌شود. ایجاد فریم آهنی باعث تقویت کردن پنجره شده و ابعاد دقیقی ایجاد می‌کند.

پنحره‌های دوجداره قابل نصب در دهانه سنگ و یا سیمان  نیز هستند اما سنگ‌گار و سیمان‌کار به هیچ‌وجه نمی‌تواند ابعاد دقیقی برای در و پنجره ایجاد کند.

 • اندازه‌گیری دقیق و مشاوره فنی: بادخور زیاد و یا ناکافی باعث فشار بر پنجره، از رگلاژ خارج شدن پنجره و کوتاه شدن عمر مفید آن خواهد شد. نقشه‌های غیرمتعارف، بازشوهای غیر استاندارد و ابعاد بزرگ باعث لرزش پنجره و فشار بر روی یراق‌آلات و لولا خواهد شد که در نتیجه ظرف مدت کوتاهی پنجره را از رگلاژ خارج خواهد کرد.
 • سوراخ‌کاری کافی بر روی پنجره‌ها برای نصب: برای داشتن یک نصب استاندارد پیج‌ها با ضخامت حداقل ۴ میلیمتر و ارتفاع ۵ الی ۸ سانتیمتر نسبت به ارتفاع فریم‌ها و به تعداد کافی (هر ۷۰ سانتیمتر) باید نصب شود.
 • تراز و شاقول نصب کردن پنجره‌ها و تقسیم فاصله جهت تزریق فوم و چسب‌گیری: تراز و شاقول نبودن پنجره‌ها باعث خارج شدن پنجره‌ها از رگلاژ می‌شود
 • درزبندی ما بین فریم‌های آهنی و پنجره‌ها با فوم پلی‌اورتان و چسب سیلیکون: فوم پلی‌اورتان در فاصله حداقل ۶ میلیمتری قابل تزریق است. این فوم به جز وکیوم کردن کامل دور پنجره‌ها و زیرسازی کامل برای چسب‌گیری و بتونه کاری، باعث بالا بردن استحکام پنجره می‌شود به صورتی که پس از تزریق فوم برای نشان دادن استحکام می‌توان پیچ‌های را نصب از روی پنجره باز کرد تا پی به استحکام فوم برد.
 • نصب شیشه داخل پنجره‌ها با فیلرهای زیرشیشه ثابت و تنظیمی: زیر شیشه‌های ثابت در شیشه‌های ثابت و فیلرهای تنظیمی در لنگه‌های بازشو استفاده می‌شود و باعث می‌شود وزن شیشه‌ها تقسیم شده و فشار وزن شیشه‌ها و لنگه کمتر روی لولای بالا باشد و باعث طول عمر لولا و کارکرد خوب یراق می‌شود.

رگلاژ یراق‌آلات و تحویل

کلمات کلیدی
مزایای استفاده از پنجره آلومینیومیویژگی پنجره دوجداره آلومینیومیمقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی با upvcپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجداره – بهترین پنجره عایق صدابهترین پنجره برای ساختمانبهترین برند پنجره آلومینیوم پنجره چند جدارهپنجره آلومینومی ریلی پنجره سه جدارهپنجره آلومینیومی پنجره دوجدارهپنجره الومینیومی قیمت عایق صداپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتینمای پنجره بزرگ پنجره استانداردپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با شیشه لمینتپنجره با نهایت صداگیریپنجره با یراق استانداردپنجره با یراق ترکبهترین پنجره دوجداره upvc اطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیبهترین پروفیل پنجره بهترین مارک پنجره مراحل نصب پنجره دوجداره تعویض پنجره قدیمیپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره