ماشین آلات تولید پنجره آلومینیومی

ماشین آلات ساخت و تولید پنجره آلومینیومی (Aluminuim machinary)

ماشین آلات برش پروفیل آلومینیوم

 • برش تک سر پروفیل آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی ، برای برش پروفیل آلومینیوم است ولی هر پروفیل دیگری که از آلومینیوم نرمتر باشد، مانند پروفیل‌های پلیمری نیز با این ماشین ساخت و تولید پنجره های آلومینیومی بریده می‌شوند. کنترل دستگاه پنوماتیکی است و برای ساخت در و پنجره آلومینیومی ، نما، قاب سازی و هر پیشه دیگری که در آن به برش پروفیل‌های آلومینیومی یا پروفیل‌های نرم‌تر از آلومینیوم نیاز باشد، مناسب است.

برش تک سر پروفیل آلومینیوم
 • برش دوسر اتوماتیک برای آلومینیوم

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی برای برش پروفیل آلومینیوم با سرعت و دقت بالا است ولی هر پروفیل دیگری که از آلومینیوم نرم تر باشد نیز می‌تواند با این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی بریده می‌شود. کنترل دستگاه تمام اتوماتیک است و پروفیل بطور همزمان از دو سر بریده می‌شود. و برای ساخت در و پنجره، نما، قاب سازی و هر پیشه دیگری که در آن به برش پروفیل‌های آلومینیوم یا پروفیل‌های نرم‌تر از آن نیاز باشد، مناسب است.

برش دوسر اتوماتیک برای آلومینیوم
ماشین آلات کپی فرز آلومینیوم
 • کپی فرز برای آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی برای درآوردن جای توپی قفل بر روی پروفیل لنگه در – درآوردن جای قفل و دستگیره بر روی پروفیل لنگه و هرگونه فرز و سوراخکاری مورد نیاز بر روی پروفیل آلومینیوم کاربرد دارد.

کپی فرز برای آلومینیوم
ماشین آلات فرز پروفیل میانی
 • دستگاه فرز پروفیل میانی آلومینیوم – دستی

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی برای فرز پروفیل میانی مولیون T درو پنجره آلومینیوم بکار برده می‌شود. قیمت مناسب و آسانی کاربری، این دستگاه را گزینه‌ای مناسب برای کارگاه‌های کوچک و متوسط در و پنجره می‌کند.

دستگاه فرز پروفیل میانی آلومینیوم – دستی
 • فرز گروهی پروفیل میانی آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی برای فرز همزمان چند پروفیل میانی مولیون T در و پنجره آلومینیوم بکار برده می‌شود قیمت مناسب , سرعت و آسانی کاربری، این دستگاه را گزینه‌ای مناسب برای کارگاه‌های بزرگ در و پنجره می‌کند.

فرز گروهی پروفیل میانی آلومینیوم
 • دستگاه خودکار فرز پروفیل میانی آلومینیوم

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی برای فرز پروفیل میانی مولیون T در و پنجره آلومینیوم بکار برده می‌شود قیمت مناسب و آسانی کاربری، این دستگاه را گزینه‌ای مناسب برای کارگاه‌های در و پنجره می‌کند.

دستگاه خودکار فرز پروفیل میانی آلومینیوم
 • پرس گوشه آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی برای پرس گوشه آلومینیوم است. کار با این دستگاه آسان و دقت پرس آن بسیار بالا است.

پرس گوشه آلومینیوم
ماشین آلات پانچ آلومینیوم
 • پانچ هیدرو پنوماتیکی برای سوراخ کاری آلومینیوم

این ماشین ساخت و تولید پنجره آلومینیومی با استفاده از قالب و پرس میتواند هرگونه سوراخ , حفره و یا کانالی را بر روی پروفیل آلومینیوم ایجاد کند.

پانچ هیدرو پنوماتیکی برای سوراخ کاری آلومینیوم
 • پانچ هیدرو پنوماتیکی رومیزی برای سوراخ کاری آلومینیوم

این ماشین ساخت وتولید پنجره آلومینیومی با استفاده از قالب و پرس میتواند هرگونه سوراخ , حفره و یا کانالی را بر روی پروفیل آلومینیوم ایجاد کند.

پانچ هیدرو پنوماتیکی رومیزی برای سوراخ کاری آلومینیوم
 • میز مونتاژ لنگه در و پنجره آلومینیومی

این میز برای مونتاژ پروفیل های میانی و مونتاژ لنگه در و پنجره آلومینیوم کاربرد دارد. با این میز, مونتاژ به آسانی انجام میشود و با داشتن کانویور افقی برای جابجایی کلاف از خستگی بی مورد کارکنان پیشگیری میشود.

میز مونتاژ لنگه در و پنجره آلومینیومی
 • میز مونتاژ شیشه روی در و پنجره – نیمه اتوماتیک

این میز برای مونتاژ آسان شیشه بر روی در و پنجره آلومینیوم است. با وجود غلطک های پایین میز, گذاشتن پنجره روی میز و جابجایی آن آسان است. پس از قراردادن پنجره بر روی میز میتوان ارتفاع را به اندازه دلخواه برای ساخت و تولید پنجره آلومینیوم تنظیم کرد. با ثابت کردن چارچوب با کمک جک های پنوماتیکی میز, مونتاژ شیشه با ایمنی و راحتی انجام میگیرد.

میز مونتاژ شیشه روی در و پنجره - نیمه اتوماتیک

کلمات کلیدی
مزایای استفاده از پنجره آلومینیومیویژگی پنجره دوجداره آلومینیومیمقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی با upvcپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجداره – بهترین پنجره عایق صدابهترین پنجره برای ساختمانبهترین برند پنجره آلومینیوم پنجره چند جدارهپنجره آلومینومی ریلی پنجره سه جدارهپنجره آلومینیومی پنجره دوجدارهپنجره الومینیومی قیمت عایق صداپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتینمای پنجره بزرگ پنجره استانداردپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با شیشه لمینتپنجره با نهایت صداگیریپنجره با یراق استانداردپنجره با یراق ترکبهترین پنجره دوجداره upvc اطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیبهترین پروفیل پنجره بهترین مارک پنجرهپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره