پارتیشن آلومینیومی

سیستم های پارتیشن بندی آلومینیومی (Aluminum partition)

پارتیشن بندی در عین زیبایی، بهترین، سریع ترین و آسان ترین راه برای استفاده بهینه از فضای در دسترس است. سیستم پارتیشن بندی آلومینیومی از مستحکمترین سیستمهای پارتیشن بندی می باشد وقابلیت نصب کرکره قابل کنترل بین جداره های شیشه آن نیز وجود دارد.

انواع پارتیشن بندی آلومینیومی

  • پارتیشن آلومینیوم تک جداره

در پارتیشن آلومینیوم تک جداره از آلومینیوم به عنوان فرم و اسکلت بندی استفاده میشود و از MDF و شیشه به عنوان پرکننده استفاده میشود قطر این نوع پارتیشن حدود ۴ تا ۶ سانتیمتر می باشد و عرض و ارتفاع آن هم بسته به محیط قابل اجرا می باشد. از مزایای این نوع پارتیشن نقل و انتقال آسان و تغیرات سریع وهمچنین قیمت مناسب آن می باشد.

  • پارتیشن آلومینیوم دوجداره

یکی از بزرگترین مزیتهای این نوع از پارتیشن بندی آلومینیوم ، قابلیت نقل و انتقال آسان به علت دارا بودن مکانیزم easy fiting آن می باشد.

مشخصات کلی پارتیشن بندی آلومینیومی

  • پانل های اصلی این پارتیشن بندی آلومینیومی بصورت فریم روکار می باشد.
  • امکان نصب پرده های کرکره ای ولوم دار در جدار میانی این پارتیشن بندی آلومینیوم فراهم است
  • شیشه های این پارتیشن بندی آلومینیوم در سه گروه: شیشه سند بلاست،شیشه سکوریت و شیشه معمولی قابل اجراست
  • قابلیت نصب درب های تمام چوب، شیشه و ترکیبی ووجود دارد.(بدون محدودیت ارتفاع)
  • یونیتهای این پارتیشن بندی آلومینیوم در ارتفاع های تا زیر سقف قابل اجرا هستند.
  • به دلیل استفاده از شیشه در پانل های میانی، امکان اجرای آرم و طرح بصورت سند بلاست نیز میسر می باشد.
پارتیشن دوجداره آلومینیومی
پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن اداری با قاب آلومینیومی

طراحی محیط کار یک عامل تاثیر گذار در بهره‌وری نیروی انسانی است.
استفاده از پارتیشن اداری در طراحی فضای اداری باعث انعطاف‌پذیری فضا می شود.
کنترل سر وصدای محیط کار، زیبایی و داشتن همزمان محیطی با فضای کاری باز و فضایی نسبتا خصوصی از جمله ویژگی‌های پارتیشن اداری است.
یکی از خدمات شرکت چهلستون اجرای پارتیشن‌های اداری است.سیستم پارتیشن آکپا دارای قابلیت‌های مختلفی از جمله؛ عایق مناسب برای صدا، نصب در و پنجره در سیستم، نصب شیشه ۴mm تا ۱۰mm،نصب شیشه یک طرفه و دوطرفه، نصب پرده کرکره در بین شیشه‌ها، نصب ورق آلومینیومی وMDF 10mm – 4mm، نصب کنج زوایای ۹۰ درجه دوطرفه،سه طرفه و چهارطرفه، نصب دیواره‌های قوس‌دار، نصب داکت و آبرو از پایین دیواره پارتیشن و قابلیت انتقال کابل الکتریکی و نصب پریز و کلید است.

پارتیشن اداری با قاب آلومینیومی

سفارش و خرید پارتیشن آلومینیوم با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی پارتیشن بندی آلومینیوم در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مطالب کلیدی
پارتیشن آلومینیومیپارتیشن اداریپارتیشن upvcپنجره آلومینیومی پنجره دوجداره اطلاعات در مورد پنجره دوجدارهاطلاعات در مورد پنجره upvcبهترین پنجره برای ساختمانبهترین پنجره دوجداره ایرانیپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با یراق ترکپنجره با یراق استانداردپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتیپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجدارهاطلاعات پنجره دوجدارهاطلاعات شیشه دوجدارهاطلاعات پنجره آلومینیومیقیمت پنجره دوجداره عایق صوتیقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره آلومینیومیاطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیپنجره با یراق استانداردپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیلپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره