تعویض پنجره

طرح تعویض پنجره های قدیمی آهنی، آلومینیومی و چوبی : بدون هیچ تخریب و تغییر در نما!!!

دستور العمل های اقدامات لازم قبل از تعویض پنجره قدیمی و یو پی وی سی ویستابست

 

اصولا بیشتر واحد ها مد نظر جهت تعویض پنجره بدون هرگونه تخریب نیاز به جابجایی پنجره ها دارند به همین دلیل فریم های آهنی ، چوبی و یا آلومینیومی پنجره های قدیمی که داخل دیوار می باشند دست نخورده باقی مانده و فقط تمام قید های داخل آن جدا شده و پنجره ای با قاب لبه دار (لبه دار به این دلیل که بتواند فریم قبلی را کاور کند) داخل آن نصب می گردد ولی در صورتی که واحد های مسکونی در حال نوسازی و بنایی داخل ساختمان می باشند بهتر است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج کرده و پنجره استاندارد ساختمانی نصب گردد.

در پنجره های تعویضی با توجه به حساس بودن کار در منزلی که ساکن بوده و برشکاری آن ، هزینه های خاصی نسبت به پروژه های ساختمانی برخوردار است. در صورت تماس با کارشناسان مجرب شرکت پنجره دوجداره چهلستون از جزئیات مراحل و هزینه های مربوط به تعویض پنجره های قدیمی مطلع شوید.

اصولا بیشتر واحد ها بدون هرگونه تخریب نیاز به جابجایی پنجره ها دارند به همین دلیل فریم های آهنی ، چوبی و یا آلومینیومی پنجره های قدیمی که داخل دیوار بود دست نخورده باقی مانده و فقط تمام قید های داخل آن جدا شده و پنجره ای با قاب لبه دار (لبه دار به این دلیل که بتواند فریم قبلی را کاور کند) داخل آن نصب می گردد ولی در صورتی که واحد های مسکونی در حال نوسازی و بنایی داخل ساختمان می باشند بهتر است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج شده و پنجره استاندارد ساختمانی نصب گردد.

در پنجره های تعویضی با توجه به حساس بودن کار در منزلی که ساکن بوده و برشکاری آن ، هزینه های خاصی نسبت به پروژه های ساختمانی برخوردار است.

شرکت درب و پنجره دوجداره چهلستون مجری تعویض بدون تخریب انواع پنجره های قدیمی با شیوه نوین || شرکت چهلستون UPVC

پس از عنوان نمودن مزایای بیشمار استفاده از پنجره های دوجداره PVC و لزوم استفاده از این سیستم در شرایط امروز، نصب این نسل از پنجره های دوجداره برای ساختمان های جدید امری جدی و معمول شده است. اما دوستانی که در حال حاضر در ساختمان های قدیمی تر با هر تعداد واحدی اقامت دارند و از پنجره های قدیمی خود ناراضی هستند چه کنند ؟

یکی از مزیت های مهم درب و پنجره های دوجداره upvc امکان نصب بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره های قدیمی میباشد . شرکت چهلستون از سالها قبل اقدام به تعویض پنجره های قدیمی بدون هیچ گونه تخریبی در نما و داخل ساختمان کرده است. در این روش ابتدا گروه کارشناسی شرکت جهت بازدید و اندازه گیری به محل مورد نظر اعزام می شوند. پس از اندازه گیری نمونه طرح ها ممکن، انواع رنگ شیشه دوجداره، انواع بازشو، انواع یراق آلات و نحوه کار هرکدام و انواع رنگ پروفیل با کارفرما هماهنگ و یادداشت می شود. در کوتاه ترین زمان ممکن نقشه های اولیه و حدود قیمت پنجره دوجداره و شیشه دوجداره برای کارفرما ارسال می شود.

جهت دیدن مزایای و نقات قوت بی نظیر پنجره های دوجداره جهت شرکت در طرح تعویض پنجره دوجداره با پنجره های قدیمی بدون هیچ تخریب و به سرعت از این صفحه بازدید نمایید.

پنجره دوجداره چیست؟

پس از عقد قرارداد اجرای پروژه و ساخت و حمل پنجره ها از کارخانه ، نیرو های مجرب شرکت به محل اعزام می شوند. سپس پنجره های قدیمی از محل کلاف اصلی بریده می شوند. چنانچه کلاف قدیمی از استقامت مناسبی برخوردار نباشد، تقویت خواهد شد. پس از خارج نمودن تمام قطعات داخلی پنجره کلاف اصلی پنجره دوجداره با طرح مورد نظر کارفرما و در صورت اجرایی بودن که از قبل ساخته شده است در محل کلاف آهنی محکم می شود. سپس سایر درب های بازشو و شیشه های دوجداره و یا سه جداره در محل خود نصب می شوند.

پروژه تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های یو پی وی سی در یک پروژه بازسازی در مقایسه با بخش های دیگر، ساده ترین قسمت پروژه می باشد زیرا هیچ گونه تخریب ، آهن کشی ، کچ کاری ، بنایی و … را نمی طلبد!

تعویض پنجره دوجداره ، تعویض پنجره آهنی، تعویض پنجره قدیمی ، تعویض پنجره آلومینیومی قدیمی ، تعویض بدون تخریب پنجره ، تعویض پنجره با پنجره دوجداره upvc و تعویض پنجره های قدیمی با شیوه نوین تخصص شرکت پنجره دوجداره چهلستون می باشد.

جهت دریافت استعلام قیمت تعویض پنجره قدیمی، قیمت پنجره دوجداره ، هزینه تعویض پنجره ، برآورد ریالی خرید پنجره دوجداره upvc ، حدود قیمت پنجره دوجداره و دریافت پیش فاکتور تعویض پنجره آهنی قدیمی با سیستم نوین پنجره دوجداره upvc می توانید با بخش فروش شرکت پنجره دوجداره چهلستون تماس حاصل فرمایید.

مراحل ذکر شده در یک روز کاری انجام می شود. جهت آشنایی بیشتر شما با مراحل تعویض پنجره های قدیمی، فیلم نمایش تصویری تعویض پنجره توسط شرکت چهلستون آماده شده است که می توانید در این صفحه مشاهده نمایید:

فیلم مراحل تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

با ساده ترین روش ممکن تعویض پنجره، جلوی هزینه های جاری و اتلاف انرژی با ارزش را بگیرید.

جهت دریافت مشاوره و صدور پیش فاکتور تعویض پنجره در اولین فرصت، با ما تماس بگیرید.

ارسال عکس و نقشه به شرکت پنجره دوجداره upvc چهلستون توسط پیام رسان تلگرام …