پروفیل سارای

انواع پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی سارای (Aluminum profiles for window)

116 24

پروفیل درب و پنجره آلومینیومی سارای

(Saray)

 

سیستم پروفیل آلومینیوم در و پنجره کشویی و لولایی ترمال بریک سارای

سیستم پروفیل آلومینیوم درب و پنجره کشویی عایق (ترمال بریک) سارای سری ST-91
سیستم کشویی مدل پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی سارای ترمال بریک شامل یک قطعه مضاعف ضد حرارتی می باشد. این سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی قابلیت نصب شیشه دوجداره مابین ۳۲ الی ۴۰ میلیمتر را دارا می باشد.
اطلاعات فنی این پروفیل دوجداره آلومینیومی به این شرح است:

Frame : 36mm – ۹۱mm

Sash : 27mm

Applicable Glass Thickness: 4mm – ۲۴mm

سیستم پروفیل آلومینیوم درب و پنجره کشویی عایق (ترمال بریک) سارای سری SSI-128
سیستم کشویی مدل پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی سارای ترمال بریک شامل یک قطعه مضاعف ضد حرارتی می باشد. این سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی ۱۲۸ میلیمتری می تواند با لنگه هایی به ارتفاع حدود ۳ متر و با وزنی حدود ۳۰۰ کیلوگرم ساخته می شود. این سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی قابلیت نصب شیشه دوجداره مابین ۳۲ الی ۴۰ میلیمتر را دارا می باشد. بین لنگه بازشو و کلاف پنجره لاستیک EPDM قرار داده شده تا درزبنذی آن را کامل کند.
اطلاعات فنی این پروفیل دوجداره آلومینیومی به این شرح است:

Frame : 128mm – ۲۰۱mm

Sash : 55mm

Thermal Brake Size : 18mm – ۲۰mm

Applicable Glass Thickness: 40mm – ۳۲mm

سیستم پروفیل آلومینیوم درب و پنجره عایق (ترمال بریک) سارای سری EW-55
در سیستم های پروفیل درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک یک قطعه عایق در میان پروفیل استفاده شده است. این سیستم پنجره دوجداره عایق یا ترمال بریک با سه محفظه داخلی می باشد.
در این سیستم مکانیزمی جهت ایجاد تعادل فشار هوای بیرونی و داخل نیز تعبیه شده است.
اطلاعات فنی این پروفیل دوجداره آلومینیومی به این شرح است:

Frame: 55mm  – Sash: 64mm  – Thermal Brake Size: 20mm – Glass Thickness: between 4mm to 32 mm

شرح اطلاعات عایقی این پروفیل دوجداره آلومینیومی درب و پنجره به این شرح است:

(Uf: 2.71 W/m2K (Thermal Insulation

(Uw: 1.87 W/m2K (Window Thermal Insulation

(Water Tightness: Class 9A (EN 12208

(Air Permeability: Class 4 (EN12207

(Resistance to Wind Load: C2-C5 (EN12210

سیستم پروفیل آلومینیوم در و پنجره لولایی ترمال بریک سارای سری EW-69 در سیستم های پروفیل درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک یک قطعه عایق در میان پروفیل استفاده شده است. این سیستم پنجره دوجداره عایق یا ترمال بریک با سه محفظه داخلی می باشد.
در این سیستم مکانیزمی جهت ایجاد تعادل فشار هوای بیرونی و داخل نیز تعبیه شده است.

سیستم پروفیل آلومینیوم درب و پنجره عایق (ترمال بریک) سارای سری SI-58
سیستم های پروفیل درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک یا عایق با تعداد محفظه بیشتر و ارتفاع مفید کمتر را می توان با استفاده از یراق آلات متنوع و مدل های بازشو از قبیل یراق یک جهته، یراق باز شو دو جهته ، سیستم محوری بازشو به داخل و سیستم بازشو به خارج طراحی و عرضه نمود.همچنین در سیستم های عایق ترمال بریک امکان رنگ پردازی داخلی و بیرونی درب ها و پنجره های دوجداره آلومینیومی وجود دارد.عرض کم این پروفیل آلومینیومی جهت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی باعث ایجاد دید وسیع تر میشود. اطلاعات فنی این پروفیل دوجداره آلومینیومی به این شرح است:

Frame : 58mm

Sash : 58,5-61,5-68mm

Thermal Brake Size: 17,8mm

Glass Thickness: 16mm – ۴۱mm

همچنین این سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی عایق صدا ، عایق رطوبت و آب ، عایق گرد و غبار و عایق حرارتی به میزان مطلوبی می باشد. شرح اطلاعات عایقی این پروفیل دوجداره آلومینیومی درب و پنجره به این شرح است:

میزان عایق حرارتی : Uf: 3.28 W/m2K

میزان عایق رطوبتی : Class 9A EN 12208

میزان عایق گرد و غبار : Class 4 EN12207

میزان عایق باد : C2-C5 EN12210

سیستم پروفیل آلومینیوم درب و پنجره کشویی و لولایی نرمال سارای

سیستم پروفیل آلومینیوم در و پنجره کشویی نرمال سارای سری S-68
سیستم کشویی مدل پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک و با ظاهری زیبا و دکوریتیو می باشد. این سیستم پنجره دوجداره آلومینیومی قابلیت نصب شیشه دوجداره مابین ۲۰ الی ۲۴ میلیمتر را دارا می باشد.
اطلاعات فنی این پروفیل دوجداره آلومینیومی به این شرح است:

Frame : 67.5mm – ۸۹.۸mm – ۹۵.۵mm

Sash : 31.5mm

Applicable Glass Thickness: 20mm – ۲۴mm

سیستم پروفیل آلومینیوم در و پنجره لولایی نرمال سارای  سری S-45
سیستم عریض پروفیل آلومینیوم درب و پنجره دوجداره نرمال قابلیت نصب در هر گونه اقلیم آب و هوایی را دارد. سیستم های بازشو لولایی و محوری با استفاده از مطرح ترین برند های یراق آلات روز دنیا می باشد. قطر این پروفیل آلومینیومی ۶۵ میلیمتر می باشد. همچنین نصب شیشه بین ۴ میلیمتر تا ۴۰ میلیمتر خواهد بود.

کلمات کلیدی
مزایای استفاده از پنجره آلومینیومیویژگی پنجره دوجداره آلومینیومیمقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی با upvcپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجداره – بهترین پنجره عایق صدابهترین پنجره برای ساختمانبهترین برند پنجره آلومینیوم پنجره چند جدارهپنجره آلومینومی ریلی پنجره سه جدارهپنجره آلومینیومی پنجره دوجدارهپنجره الومینیومی قیمت عایق صداپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتینمای پنجره بزرگ پنجره استانداردپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با شیشه لمینتپنجره با نهایت صداگیریپنجره با یراق استانداردپنجره با یراق ترکبهترین پنجره دوجداره upvc اطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیبهترین پروفیل پنجره بهترین مارک پنجرهپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره