قیمت حدودی برای پنجره های جدید چقدر است؟
14
بهمن

قیمت حدودی برای پنجره های جدید چقدر است؟

اگر از خودتان میپرسید که قیمت حدودی برای پنجره های جدید چقدر است؟، فاکتورهایی وجود دارند که شما باید حتما آنها را درنظر بگیرید.

ما از دلیل تصمیم شما برای تعویض پنجره هایتان و همچنین از دلیل تحقیقتان برای یافتن میانگین قیمت برای پنجره های جدید، آگاه هستیم.

درواقع، برای این سوالات یک جواب مشخص وجود ندارد.

احتمالا چیزی نبود که انتظار شنیدن آن را داشتید؟ درک آن برای ما آسان است. یک تخمین حدودی به ازای هر پنجره جایگزین جدید در بازه یک تا ده میلیون تومان است. اگرچه، باور کنید که تحت عوامل مختلفی، قیمت میتواند تغییرات زیادی داشته باشد.

خوشبختانه، با خواندن این مقاله، ما در فهم معیارها برای جایگزینی پنجره جدید و قیمت حدودی، شما را یاری خواهیم کرد.

اندازه پنجره ها

شاید یک حقیقت شوکه کننده باشد، اما هرچه پنجره درخواستی شما بزرگ تر باشد، قیمت آن هم به مراتب بالاتر میرود. اگر در پی بالابردن اندازه پنجره خود هستید، مطمئن شوید که هزینه های ساخت و ساز، شامل افزایش اندازه پنجره هم می شود.

البته، اندازه های خانه هم باید درنظر گرفته شود. یک خانه بالکن دار، تعدادی حدود ۶ تا ۱۴ پنجره دارد، درصورتی که خانه های دیوار به دیوار در حدود ۱۰ تا ۲۰ پنجره دارند.

خانه های ویلایی حداقل ۱۰ پنجره دارند، درحالی که داشتن ۳۰ پنجره هم امکان پذیر است. نیازی به متذکر شدن نیست، اما هرچه تعداد پنجره بیشتر باشد، قیمت هم بالاتر میرود.

مدل های پنجره

حال که شما شرح حالی دقیق درمورد تعداد پنجره های خانه تان دارید، و تعداد دقیقی پنجره های جایگزین را می دانید، می توان درمورد مدل های پنجره صحبت کرد:

تعدادی از پنجره های محبوب و کارآمد در ادامه لیست شده اند، که اغلب این نوع پنجره ها در پنجره های دوجداره چهلستون موجود اند:

  • پنجره های ساده
  • پنجره های مشجر
  • پنجره های ریلی دو لنگه
  • پنجره های قدی
  • پنجره های Georgian bars

طبیعتا، هرکدام از موارد بالا قیمت های مختص خود را دارند، و ما بسیار خرسند می شویم اگر در انتخاب پنجره مورد نظر، راهنماییتان کنیم.

همه پنجره های شما باز نمی شوند، اما آنهایی که باز می شوند قطعا نیاز به قفل دارند. این ها فاکتور هایی هستند که باید درنظر گرفته شوند.

پنجره های دوجداره در مدل های مختلفی موجود هستند. شما فقط باید بدانید کدام مدل نظر شما را جلب می کند.

هدف ما آسان کردن زندگی برای شماست، پس بیاید به تعدادی از ایده های شما بپردازیم.

 پنجره های UPVC سفید

بدلیل داشتن قیمت های رقابتی، پنجره های UPVC محبوب ترین نوع پنجره هستند. هدف ما خرید بهترین کیفیت بدون خالی کردن حساب بانکیمان است، مگر نه؟

ما همیشه پنجره های لولا دار را پیشنهاد می کنیم، زیرا کمک شایانی به تهویه هوای منزل شما می کند. اهمیت این مسله در گرمای تابستان مشخص می شود.

اینکه شما بخواهید پنجره های شما به بیرون یا داخل باز شوند ، انتخاب خودتان است، نظر ما این است که اگر مبلمان تان را زیر پنجره قرار می دهید، پنجره هایی که به بیرون باز می شوند، بهترین انتخاب هستند.

 پنجره های لولا دار معیار جدیدی برای امنیت بیشتر است، با وجود این که باز هم می شوند.

این برای زمانی پیشنهاد می شود که شما طبقه همکف زندگی می کنید یا تصمیم به تعویض پنجره های طبقه پایین دارید.

میانگین قیمت برای پنجره های جدید شما متفاوت است، اما شما باید برای یک پنجره UPVC 500*500 میلی متر حدود ۱۵۰ تا ۱۷۵ پوند بپردازید. می خواهید یکی از پنجره هایتان باز شود؟ باید قیمت را دو برابر در نظر بگیرید.

یک پنجره ۱۰۰۰*۱۰۰۰ میلی متری در حدود ۲۵۰ پوند بدون داشتن آپشن باز شدن، درحالی که پنجره هایی که باز می شوند در حدود ۳۵۰ پوند قیمت دارند.

 پنجره های UPVC فرانسوی

یک انتخاب جایگزین محبوب، اگرچه گران تر است، پنجره های UPVC فرانسوی است. تفاوت پنجره های فرانسوی با پنجره های استاندارد گفته شده، این است که در میان قاب پنجره هیچ میله نگهدارنده ای وجود ندارد.

در باطن، هردو طرف امکان باز شدن دارند، اجازه تهویه بدون مشکل وداشتن یک منظره واضح تر به شما می دهند.اگر شما این شانس را دارید که یک منظره جذاب اطراف محل زندگی خود داشته باشید، سر کیسه را برای خرید پنجره های UPVC فرانسوی، شل کنید.

پنجره های ۵۰۰*۵۰۰ میلی متری فرانسوی شما میتواند حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ پوند هزینه داشته باشید، برای سایز ۱۰۰۰*۱۰۰۰ پوند میلی متر باید ۵۰ پوند بیشتر بپردازید.

که این هزینه ها برای پنجره های بزرگ تر، بیشتر خواهد بود.

پنجره های دو حالته (Tilt/Turn)

با کیفیت ترین پنجره، پنجره های دو حالته هستند که اخیرا بسیار باب شده اند.

این نوع پنجره بسیار عالی به نظر می رسند و قابلیت فراهم کردن هوای تازه در روز های گرم را دارند. بهترین قسمت این پنجره ها چیست؟ آنها نیاز به نگهداری کمی بخاطر کیفیت تولید دارند. پنجره های دو حالته نامیدتان نمی کنند.

شاید نیاز به عادت کردن داشته باشند، اما با یک یا دوبار تلاش عادت می کنید. اهرم بالایی برای باز کردن به داخل یا خارج از قسمت پایینی قاب اسفتاده می شود. اگر از اهرم وسط استفاده کنید، پنجره مانند پنجره های استاندارد به داخل یا خارج باز میشوند.

میانگین قیمت برای یک پنجره دوحالته زیاد تا پنجره های UPVC فرانسوی تفاوت ندارد.

پنجره های ریلی دو لنگه (Sash)

آیا فقط ما هستیم که باشنیدن قیمت پنجره دوجداره، از کوره در رفته و پنجره را بهم می کوبیم؟

مکانیزم پشت این قضیه بسار ساده است. آنها از تکه شیشه مشجر تشکیل شده اند، یکی در بالا و یکی در پایین. شما میتوانید یکی از قسمت ها را چه عمودی یا افقی، در پشت دیگری قرار دهید. معمولا، قسمت پایینی برای بستن پنجره استفاده می شود. پنجره ریلی دو لنگه شما در سایز ۵۰۰*۵۰۰ میلی متر قابل تهیه است. تغییر خاصی در قیمت اندازه های ۱۰۰۰*۱۰۰۰ میلی متری وجود ندارد.

برای گرفتن اطلاعات درمورد پنجره های دو لنگه ریکی دوجداره می تواند با یکی از اعضای تیم ما در تماس باشید. این نوع پنجره در حال حاضر مد شده و از نظر امنیت برای خانواده هایی که کودک خردسال دارند خوب هستند.

پنجره های قدی (Bay)

پنجره های قدی سادگی و زیبایی خاص خود را دارند. طبیعتا، اندازه هایی که برای اینکه پنجره زیباتر به نظر برسد، شما باید از میانگین قیمت پنجره ها بیشتر پول بپردازید.

اگرچه، زیبایی شناختی طبیعتا در اولین گزینه الویت های شما است، شما عاشق پنجره های قدی می شوید. آنها باید در گروه های سه، چهار، یا پنج عددی باشند تا زیبا به نظر برسند. اگر یک ظاهر زیبا و تک میخواهید، طراحی آنها از بیرون و بعد به داخل باید باشد.

چرا پنجره های دوجداره درحال باب شدن هستند؟

بسیاری از خانه های ایران دارای پنجره های دوجداره هستند، بعضی ها هم مجهز به سه جداره هستند. حالت دوم برای مناطقی است که از آلودگی صوتی رنج می برند، مانند خانه های نزدیک به فرودگاه.

برای اکثر مناطق، پنجره های دوجداره بهترین گزینه است، که گروه چهلستون از ابتدا تا انتها در این پروسه در کنار شماست.

یکی از درخواست های ما از شما این است که همیشه مصرف بهینه انرژِی را در خاطر داشته باشید. ما متوجه این مسله که مجهز کردن خانه به پنجره های دوجداره هزینه بردار است، اما با انجام این کار شما خواهید فهمید که چقدر در هزینه های سرسام آور انرژی و قبض، صرفه جویی می شود. برای اطلاعات بیشتر، مقاله ما در مورد چگونه پنجره های دوجداره از هدر رفتن گرما جلوگیری می کند را مطالعه کنید.

وقتی از عمر مفید یک پنجره که ۲۵ سال است آگاه باشید، متوجه می شوید که صرفه جویی زیادی اتفاق می افتد.

این حقیقت کوچک را هم درنظر بگیرید. پنجره های دوجداره قیمت ملک شما را حداقل ده درصد افزایش می دهد.

این یک تصمیم بزرگ است، تصمیمی که نباید بدون مشاوره از متخصصین گرفته شود. شما باید درمورد تفاوت نسل قدیم و جدید پنجره های دوجداره و همچنین کدام نوع شیشه برای پنجره های دوجداره مناسب تر است اطلاعات داشته باشید.

تیم ما برای پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما برای گرفتن بهترین تصمیم، آماده است.

پنجره چیزی فراتر برای دیدن مناظر است.

ما متوجه این هستیم که شما با توجه به معیارهایتان تمایل تعریف مدل های مد نظر را دارید. با این وجود، متخصصین ما شما را برای انتخاب چیزی که با آن تعامل ندارید، تحت فشار قرار نخواهند داد. ما ترجیحا شما را در زمینه اطلاعاتی که درخواست آن را دارید، راهنمایی خواهیم کرد.