معاون سازمان صنعت، معدن تجارت استان قزوین:

329 فرصت سرمایه گذاری در 17 گروه کالایی اعلام شد

0 دیدگاه ها
1622
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
21420151103
329 فرصت سرمایه گذاری در 17 گروه کالایی اعلام شد
کامران لشکری معاون امور برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن تجارت استان قزوین اعلام کرد : وزارت صنعت، معدن و تجارت 329 فرصت و اولویت سرمایه گذاری برای سال 94 تا 96 را معرفی کرد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: کامران لشکری گفت : با توجه به  اولویت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت، معدن وتجارت  پس از بررسی های لازم  با 329 عنوان در 17 گروه انتخاب و اعلام  شده است.
 لشگری افزود:  فرصت های سرمایه گذاری به تفکیک حوزه های صنعتی، معدنی و تجاری در گروههایی شامل :اکتشاف معادن، استخراج معادن، فلزات و مصنوعات فلزی، کانی غیرفلزی، پتروشیمی و پالایشگاه،  شیمیایی، پلیمری، سلولزی، غذایی، دارویی،  نساجی و پوشاک،  برق و الکترونیک،  فلزی و لوازم خانگی، ماشین سازی و تجهیزات ، تجهیزات پزشکی، خودرو و نیرو محرکه و تجارت است.
وی خاطر نشان کرد: در میان گروه های اعلام شده  تجهیزات پزشکی، شیمیایی، کانی غیرفلزی ،  به ترتیب با 40، 31 و 30 فرصت سرمایه گذاری در اولویت اول تا سوم قرار دارند.
وی در پایان گفت: سرمایه گذاران می توانند  برای انجام فرآیند سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری با مراجعه به پورتال سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ، نوع محصول را انتخاب و جهت  پیگیری و انجام  مراحل سرمایه گذاری  به معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری این سازمان  مراجعه کنند. 
اخبار مشابه :
قزوین چهلستون صنعت و معدن سرمایه گذاری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.