13 آبان ماه یکی از روزهای درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است

1 دیدگاه ها
2642
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۵:۵۴
10620151102
13 آبان ماه یکی از روزهای درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است
مسئول برنامه‌ریزی و نظارت مرکز مدیریت حوزه علمیه قزوین گفت: ۱۳ آبان از روزهای درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است که با گرامیداشت آن باید روحیه ظلم ستیزی جوانان حفظ شود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

مسئول برنامه‌ریزی و نظارت مرکز مدیریت حوزه علمیه قزوین گفت: ۱۳ آبان از روزهای درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است که با گرامیداشت آن باید روحیه ظلم ستیزی جوانان حفظ شود.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: حجت‌الاسلام سید مجتبی موسوی امروز در جمع اصحاب رسانه افزود: ۱۳آبان از روزهای درخشان تاریخ انقلاب اسلامی و یادآور حوادث مهمی در شکل‌ گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکباری آمریکا از ایران است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان ازجمله روزهای پرفروغی است که در تاریخ ایران‌ زمین همواره می‌درخشد و روحیه استکبار ستیزی ملت را به رخ می‌کشد و گرامیداشت آن می‌تواند الگویی برای آیندگان باشد.

حجت الاسلام موسوی اضافه کرد: ۱۳ آبان به مسلمانان آموخت که فقط در برابر خدای متعال تسلیم شوند و تعظیم کنند و این روز به مؤمنان قوت قلبی بود که غرور حماسه‌ آفرینی را در آن‌ها زنده کرد.

وی به نقش حوزه‌‌های علمیه در تقویت روحیه معنوی و خودباوری مردم اشاره کرد و گفت: حوزه‌های علمیه در طول تاریخ همواره در کنار مردم محروم و در برابر قدرت‌های ستمگر قرار داشته‌ و مدارس حوزه‌ ادامه‌ دهنده خط راستین مقاومت در مبارزه ملی با استکبار جهانی نقش مهمی داشتند.

این استاد حوزه علمیه در خصوص نقش فعال دانش آموزان در شرایط کنونی اظهار کرد: دانش آموزان در دوران دفاع مقدس هم نقش فعال و تأثیرگذاری داشتند که نمونه آن تقدیم شهدای دانش‌آموزی از جمله شهید محمد حسین فهمیده الگوی دانش آموزان متعهد کشور است.

حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به صدور حکم اعدام آیت‌ الله شیخ نمر اضافه کرد: درصورت اشتباه حکام سعودی و اعدام این عالم برجسته و فاضل زمینه سرنگونی دولت عربستان سعودی و متزلزل شدن پایه‌های حکومت این کشور فراهم خواهد شد.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون 13 آبان دانش آموزان شهدا
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ به13 آبان ماه یکی از روزهای درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.