استاندار قزوین:

100 فقره وام ۴ میلیون تومانی به رسانه‌های قزوین پرداخت می‌شود

0 دیدگاه ها
347
پنجشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴
360120200423
100 فقره وام ۴ میلیون تومانی به رسانه‌های قزوین پرداخت می‌شود
استاندار قزوین گفت: به منظور حمایت از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال استان که بر اثر شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند، ۱۰۰ فقره تسهیلات ۴ میلیون تومانی پرداخت می‌شود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان قزوین با همکاری رسانه‌ها، مطبوعات و شورای اطلاع رسانی استان، عملکرد بسیار مطلوبی در سطح کشور داشته و به خوبی توانست از عهده کنترل و مهار این ویروس در سطح استان برآید.

جمالی پور گفت: خوشبختانه در قزوین از دهم فروردین میزان شیوع ویروس کرونا روند کاهشی داشته است و هم اکنون بیماران مثبت کرونا در استان کمتر از ۸۳ نفر بوده و ۱۳۴ نفر مشکوک و ۲۳ نفر هم بستری هستند.

وی با تقدیر از تلاش رسانه‌های فعال استان در این مدت اظهار داشت: برای حمایت از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال که در دوره شیوع ویروس کرونا همکاری خوبی با ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا داشتند ۱۰۰ فقره وام ۴۰ میلیون ریالی و بسته‌های غذایی و معیشتی در نظر گرفته خواهد شد.

جمالی پور گفت: همچنین استمهال هزینه‌های آب، برق و گاز مراکز رسانه‌ای استان در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان مطرح خواهد شد و پرداخت با تأخیر آنها برای این مراکز مصوب می‌شود.

استاندار قزوین ادامه داد: کاهش یا استمهال اجاره بهای مراکز رسانه‌ای فعال استان نیز اگر بخش خصوصی باشد مورد مذاکره قرار می‌گیرد و اگر متعلق به بخش دولتی باشد بخشیده خواهد شد.

جمالی پور یادآور شد: برای حمایت از رسانه فعال و روی پا نگه داشتن آنها در این شرایط هر کاری که مقدور باشد انجام خواهیم داد چون رسانه را رفیق و همراه خود می‌دانیم و حضور رسانه را در جامعه برای ایجاد امید و نشاط و همبستگی ضروری تلقی می‌کنیم.
 

اخبار مشابه :
قزوین، رسانه
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.