رئیس سازمان صمت استان قزوین:

۳۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی قزوین پرداخت شد

0 دیدگاه ها
427
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸
356820190916
۳۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی قزوین پرداخت شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۳۱۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۹۰ میلیارد تومان در استان قزوین پرداخت شده است.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان روز شنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، منوچهر حبیبی سرپرست معاونت اقتصادی استاندار، سعید نبیل رئیس سازمان صمت قزوین و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، آقا علیخانی رئیس سازمان بازرسی استان، یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، بخشنده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین، مدیران بانکها و دستگاههای اجرایی استان در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد.

سعید نبیل رئیس سازمان صمت قزوین در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه ارائه کرد.

رئیس سازمان صمت همچنین در ادامه از ثبت نام ۸۸۶ تسهیلات در سامانه بهین یاب «رونق تولید» در سال ۹۷ با ۶۱۲ مصوبه خبر داد که تاکنون ۳۱۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۹۰ میلیارد تومان در استان قزوین پرداخت شده است.

 

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین همچنین از ثبت نام ۲۹۲ فقره درخواست تسهیلات در سامانه بازسازی و نوسازی خبر داد و گفت: در استان قزوین تاکنون تعداد ۳۳ فقره تسهیلات به مبلغ ۸۴ میلیارد تومان پرداخت شده است.

 

رئیس سازمان صمت استان قزوین هم در این جلسه در تشریح برش استانی بند الف تبصره ۱۸ بخش صنعت ابلاغی وزارت صمت گفت: سهم استان قزوین از این اعتبار هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در حوزه سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی است که با تحقق آن برای پنج هزار ۴۵۲ نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

 

وی در ادامه گفت: در همین راستا تاکنون ۱۵۱ فقره درخواست تسهیلات استان ثبت شده است که اولین تسهیلات در استان قزوین از محل تبصره ۱۸ به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

 

نبیل بیان کرد:طی هفته گذشته ۳۴ فقره توسط کمیته بررسی مورد بازدید قرار گرفت که ۲۵ مورد موافقت این کمیته قرار گرفت.

 

نبیل دراین جلسه به تشریح دستورالعمل اجرایی تامین مالی بنگاه های اقتصادی در سال ۱۳۹۸ وزارت صمت پرداخت و گفت:طی سال ۹۴ تاکنون ۹۹ جلسه اصلی و ۴۶۵ جلسه فرعی برگزار شده که ۲۲۱۶ فقره مصوبه در کارگروه رفع موانع تولید داشته است.

اخبار مشابه :
قزوین، صنعت
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.