حبیبی، معاون امور عمرانی استانداری قزوین:

۱۱۱واحد صنعتی در استان قزوین پسماند آلوده تولید می‌کنند

0 دیدگاه ها
1362
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹
23720151108
۱۱۱واحد صنعتی در استان قزوین پسماند آلوده تولید می‌کنند
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: در حال حاضر ۱۱۱ واحد صنعتی در استان پسماند آلوده تولید می کنند که مدیریت و ساماندهی آن برای تامین سلامت مردم ضروری است.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
به گزارش پایگاه خبری چهلستون و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین؛ منوچهر حبیبی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در استانداری قزوین برگزار شدگفت: در استان قزوین مدیریت پسماندهای صنعتی در اولویت قرار دارد و امیدواریم واحدهای تولیدی در این مسیر همکاری بیشتری داشته باشند.

حبیبی بیان کرد: در حال حاضر ۱۱۱ واحد صنعتی استان دارای پسماند است که ۱۷ واحد پسماندهای ویژه دارد که باید در طرح مدیریت پسماند با جدیت مشارکت کنند تا کار عملیاتی شود.
وی اضافه کرد: تاکنون فقط شش واحد صنعتی دارای پسماند برای همکاری در طرح مدیریت پسماند اعلام آمادگی کرده اند که یک واحد به طور جدی وارد کار شده و بقیه هیچ جدیتی در این زمینه ندارند که انتظار داریم مسئولان صنعت و محیط زیست فشار بیشتری به صاحبان صنایع بیاورند تا کار متوقف نشود.
معاون عمرانی استانداری قزوین یادآورشد: در حزوه محیط زیست با کسی شوخی نداریم و باید قهری برخورد کرد تا با تعیین تکلیف جدی در این زمینه به نتایج خوبی دست یابیم. حبیبی گفت: در حال حاضر معلوم نیست پسماندهای صنعتی کجا ریخته می شود و از سازمان صنعت، محیط زیست، شهرک های صنعتی و جهاد کشاورزی انتظار داریم واحدهای آلوده کننده را ملزم کنند تا پسماندها مدیریت شود.
وی اضافه کرد: در بخش پسماندهای عفونی تاکنون ۴۰۰ مطب برای تحویل پسماند عفونی و بی خطرسازی آنها اقدام کرده اند که امیدواریم بتوانیم همه درمانگاه ها و بیمارستانها و مطب های استان را تحت پوشش قرار دهیم

اخبار مشابه :
پسماند آلوده، چهلستون
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.