کنسرت موسیقی هنرجویی در الوند برگزار شد

0 دیدگاه ها
1072
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸
342420170913
کنسرت موسیقی هنرجویی در الوند برگزار شد
کنسرت موسیقی هنرجویی با شرکت ٩٠ هنرجوی موسیقی در الوند برگزار شد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

محمد صمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز با اشاره به برگزاری کنسرت موسیقی هنرجویی همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیر در الوند گفت: کنسرت موسیقی هنرجویی با شرکت ٩٠ هنرجوی مجتمع کوثر و آموزشگاه موسیقی اورنگ در تالار شهر الوند برگزار شد.

وی افزود: مصطفی نادری ، یوسف سودایی و حامد یاربیگی برگزارکنندگان این کنسرت بودند و شرایط رقابت بیش از ٩٠ هنرجوی موسیقی در دو بخش پاپ و سنتی را فراهم کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزاری کنسرت های هنرجویی را یکی از بهترین راه های ارتقائ توانمندی های نمایشی هنرمندان موسیقی دانست و گفت: اجرای صحنه ای و تمرین موسیقی در قالب اجرای کنسرت هنرجویی می تواند سبب افزایش توانمندی های مهارتی و تخصصی در موسیقی شود.

صمدی اظهار کرد: ارتقاء سطح کیفی توانمندی های هنرجویان و فراهم کردن بستر مناسب برای ایجاد رقابت در بین هنرجویان از مهم ترین اهداف برگزاری این کنسرت هنرجویی است.

وی همچنین تاکید کرد: در این کنسرت های هنرجویی امکان سطح بندی هنرجویان و انتخاب نفرات برتر برای تشکیل گروه های موسیقی وجود دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان البرز همچنین گفت: این کنسرت هنرجویی با استقبال خوب مردم این شهرستان مواجه شد و مرحله بعدی اجرای آن در بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

پایان پیام

اخبار مشابه :
شد برگزار الوند کنسرت موسیقی هنرجویی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.