معاون عمرانی استاندار قزوین خبرداد؛

واگذاری اختیارات شهرهای زیر پنجاه هزار نفر به استان ها

0 دیدگاه ها
344
جمعه ۰۷ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷
352520181228
واگذاری اختیارات شهرهای زیر پنجاه هزار نفر به استان ها
معاون امور عمرانی استاندار قزوین گفت: بسیاری از طرح های جامع شهری به دلیل سیاست گذاری های اشتباه یا غیر اصولی از عوامل ساخت و سازهای غیرمجاز هستند که باید هرچه سریعتر برای بازنگری و اصلاح آنها اقدام شود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، علی فرخزاد  در نشست شهرداران با استاندار که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: خوشبختانه پیگیری ها و مکاتبات لازم در  زمینه واگذاری اختیارات شهرهای زیر پنجاه هزار نفر به استان با وزیر راه و شهرسازی و سایر مسئولان کشوری انجام شده است و به زودی اختیار ساماندهی طرح های جامع این شهرها  به استان ها واگذار می شود.

 فرخزاد با اشاره به مناسب سازی فضای شهری و اداری، افزود: شهرداران در طرح های عمرانی و خدماتی جدید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند که مناسب سازی معابر نه تنها برای جانبازان و سالمندان بلکه برای تمامی مردم که رو به میانسالی می روند، ضروری است.

 معاون استاندار خاطرنشان کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره برای ناکارآمد نشان دادن نظام تلاش می کنند و مسئولان باید با تشریح دستاوردها و ارایه گزارش های مقایسه ای سیاه نمایی های دشمنان را نقش بر آب کنند.

 وی با اشاره به پنج دی روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، ادامه داد: شهرداران باید هماهنگی بیشتری با مدیریت بحران استانداری داشته باشند تا هنگام بروز حوادث و بلایای طبیعی موفق تر عمل کنند.

 معاون عمرانی استاندار قزوین با تاکید بر استفاده از رویکردهای جدید در بودجه نویسی شهری، ادامه داد: طی سال های اخیر بر تغییر نظام بودجه ریزی شهرداری های استان تاکید کرده ایم اما هر ساله بودجه شهرداری ها با روال سال های گذشته تعریف شده است.

 فرخزاد با اشاره به وضعیت نیروهای شهرداری های استان، افزود: با توجه به تذکر دستگاه های نظارتی برای ساماندهی وضعیت نیروهای شهرداری به هیچ عنوان جذب کارکنان جدید در شهرداری ها صورت نگیرد و قبل از انتصاب مدیران شهری استعلام های لازم از مراکز مرتبط انجام شود.

اخبار مشابه :
قزوین، استانداری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.