نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی

هم افزایی دستگاه های اجرایی باید افزایش پیدا کند

0 دیدگاه ها
379
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷
352020181214
هم افزایی دستگاه های اجرایی باید افزایش پیدا کند
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: هم افزایی، انسجام و تعامل دستگاه های اجرایی با یکدیگر برای حل بهتر مسایل و مشکلات مردم باید افزایش یابد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش چهلستون و به نقل از ایرنا، داود محمدی یکشنبه شب در نشست بررسی مسایل و مشکلات روستای گرگین از توابع بخش مرکزی شهرستان قزوین افزود: رسیدگی به مطالبات مردم در شرایط دشوار اقتصادی باید با جدیت بیشتری از سوی مدیران دستگاه های اجرایی دنبال و پیگیری شود.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بسیاری اوقات با ارتباط وهماهنگی دستگاه های اجرایی با یکدیگر که شان آنها در خدمت رسانی بی منت به مردم خلاصه می شود، خیلی از مشکلات مردم حل و فصل خواهد شد.
محمدی با بیان اینکه معیشت روستاییان باید جدی گرفته شود، افزود: ارایه تسهیلات اشتغال روستایی ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی این مناطق و اشتغال زایی برای جوانان است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه مسئولان استان از جمله نمایندگان به عنوان خادمان ملت توجه ویژه ای به حل و فصل مشکلات مردم در سطح روستاها دارند، اظهار داشت: با این وجود از آنجا که منابع و اعتبارات دولت محدود است برای پاسخ گویی به مطالبات عمومی ناچاریم تا براساس اولویت بندی ها پیش برویم.

اخبار مشابه :
محمدی، نماینده مستقل، قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.