مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین پیام تبریکی به مناسبت روز خبرنگار صادر کرد

0 دیدگاه ها
418
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
356020190807
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین پیام تبریکی به مناسبت روز خبرنگار صادر کرد
حجت الاسلام و المسلمین سید مدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیام تبریکی به مناسبت روز خبرنگار صادر کرد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین حجت الاسلام و المسلمین سید مدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیام تبریکی به مناسبت روز خبرنگار صادر کرد

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

" ن و القلم و ما یسطرون"

 

روز ۱۷ مرداد، مزین به نام کسانی است که با تلاش و همت خویش، رسالتی بزرگ را بر دوش می کشند، این روز یادآور مجاهدت های آنانی است که در تمامی عرصه ها با حضور خود، مسئولیتی تاریخی را در بیان واقعیت ها بر عهده دارند، کسانی که صداقت را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده تا در راه رساندن حقایق به گوش مردم، لحظه ای فروگذار نکنند، کسانی که وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و می کوشند همواره جامعه لحظه ای در تاریکی و غفلت نباشد .

 

این روز، روز بزرگداشت کسانی است که به همت قلم مقدس خویش، پرچم استقلال و آزادی این مرز و بوم را برافراشته و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون ثابت کردند که در این راه خطیر، از نثار خون خویش نیز ابایی ندارند.

 

بدون شک نقش و جایگاه خبرنگاران در بیان واقعیات و به تصویر کشیدن رویدادهای گوناگون در همه ادوار از اهمیت و تأثیر بسیار بالایی در آگاه‌ سازی مردم برخوردار بوده و چه بسا سرمنشاء اتفاقات بزرگ و تحول آفرین قرار گرفته است.

 

خبرنگاران بیرق داران آگاهی بخشی جامعه هستند، خبرنگاران محقق کننده امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

 

بی شک خبرنگاران با انعکاس به موقع و صحیح اخبار در جامعه نقش بسیار مهمی در ارتقاء آگاهی‌های خبری، که امروزه از ضروری‌ترین آگاهی‌ها به شمار می‌رود ایفا می‌کنند.

 

روز خبرنگار برخاسته از سالروز شهادت خبرنگار فداکاری است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری، شجاعانه ایستادگی کرد و سرانجام به فیض عظیم شهادت رسید.

 

در آستانه فرا رسیدن سالگرد شهادت خبرنگار پرتلاش و شجاع، شهید محمود صارمی که در راه کمک به مظلومان با نقل ظلم ظالم و آگاه‌سازی جامعه جهانی از تضییع حقوق حقّه انسان‌های بی گناه، جان ارزشمند خود را ارزانی داشت، اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید بزرگوار، روز خبرنگار را به تمامی دست اندرکاران عرصه خبر و اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 

 

سید مهدی حسینی

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

اخبار مشابه :
قزوین، خبرنگار
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.