محمدی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

عدم کاهش قیمت‌ کالاهای اساسی متناسب با کاهش نرخ ارز

0 دیدگاه ها
342
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
352620181218
عدم کاهش قیمت‌ کالاهای اساسی متناسب با کاهش نرخ ارز
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در شورای اسلامی گفت: علی رغم کاهش قیمت ارز قیمت‌ کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم همچنان سیر سعودی دارد. دولت مکلف است با کنترل تورم و گرانی آرامش را به خانواده‌ها بازگرداند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش چهلستون و به نقل از خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی در نشست علنی امروز(یکشنبه 25 آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی بیان کرد: علی رغم کاهش قدمت ارز با کمال تاسف همچنان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم سیر سعودی را طی می‌کند و قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس ادامه داد:‌ با نزدیک شدن ایام عید این مشکلات بیشتر شده و دولت مکلف است با کنترل تورم و گرانی و بهبود شرایط اقتصادی آرامش را به خانواده‌ها بازگرداند تا مردم بیش از این در تنگنا و فشار نباشد.

با گفتار درمانی مشکلات مردم برطرف نمی‌شود

نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان این که با گفتار درمانی مشکلات مردم برطرف نمی‌شود تصریح کرد:‌ دولت باید اقدام عملی و ملموس برای رفع مشکلات اقتصادی و بازگشت آرامش به خانواده‌ها انجام دهد. در شرایط کنونی ضرورت دارد تا نسبت به پیش بینی افزایش حقوق تمام افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی همانند کارکنان و بازنشستگان سایر صندوق‌ها در قانون بودجه سال 98 اقدام شود.

وی در ادامه اظهار کرد:‌ باید در سال 98 بودجه لازم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت مطالبات سازمان تامین اجتماعی توسط دولت دیده شود. تدوین راه حل ‌های اساسی و تدارک بودجه به منظور تامین هزینه‌های درمانی بازنشستگان در سنین پیری باید مورد توجه دولت باشد.

این نماینده مجلس بیان کرد: پیش بینی بودجه کافی برای اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمین در سال 98 و افزایش قیمت خرید تضمینی گندم حداقل به میزان 2000 تومان و پیگیری هرچه سریعتر پرداخت معوقات کارگران و جلوگیری از اخراج آنها از جمله تولی پرس متالوژی پارس و غیره باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:‌ در خصوص درخواست استعفای نمایندگان اصفهان، مجلس شورای اسلامی باید به قید فوریت اقدامات لازم را انجام دهد و به موضوع رسیدگی کند./

اخبار مشابه :
قزوین، داود محمدی، نماینده مستقل
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.