مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها قزوین:

شوراهای اسلامی شهرها بر عملکرد شهرداری ها نظارت کنند

0 دیدگاه ها
266
شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
357020190928
شوراهای اسلامی شهرها بر  عملکرد شهرداری ها نظارت کنند
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها بیان کرد: شوراهای اسلامی شهرها در نظارت بر عملکرد حوزه های مختلف شهرداری باید به طور جدی ورود نمایند و در این امر از وظایف قانونی خود استفاده کنند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

صالحی مدیرکل دفتر امور شهری در بازدید از شهر سگزآبادضمن بیان وضعیت موجود در شهرداریهای استان افزود: شهر سگزآباد با توجه به پتانسیل و قدمت تاریخی آن باید دستگاههای ذیربط نگاه ویژه ای در خصوص ایجاد زیرساخت های گردشگری  داشته باشند.وی ادامه داد:دستگاههای  اجرایی ذیربط باید فارغ از هرگونه  تعصبات اداری در چارچوب قانون و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه مدیریت شهری در حل مشکلات مردم گام بردارند. صالحی تصریح کرد:اتحاد و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار باعث حرکت مجموعه مدیریت شهری در مسیر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان شده است  .وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی باید جهت پرشور برگزار شدن انتخابات و ایجاد بسترهای  لازم کمک نماییم ولی مجموعه مدیران شهری نباید به هیچ وجه در حمایت یا برعلیه کاندیدادی خاصی از شهرداری  هزینه نمایند و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.
وی در پایان ضمن تاکید بر لزوم شفافیت بیشتر در عملکرد و تصمیمات مدیران شهری افزود: بایددر مسیر شفاف سازی اداری حرکت کنیم که این امر باعث جلب اعتما