مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها قزوین:

شوراهای اسلامی شهرها بر عملکرد شهرداری ها نظارت کنند

0 دیدگاه ها
314
شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۵
357020190928
شوراهای اسلامی شهرها بر  عملکرد شهرداری ها نظارت کنند
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها بیان کرد: شوراهای اسلامی شهرها در نظارت بر عملکرد حوزه های مختلف شهرداری باید به طور جدی ورود نمایند و در این امر از وظایف قانونی خود استفاده کنند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

صالحی مدیرکل دفتر امور شهری در بازدید از شهر سگزآبادضمن بیان وضعیت موجود در شهرداریهای استان افزود: شهر سگزآباد با توجه به پتانسیل و قدمت تاریخی آن باید دستگاههای ذیربط نگاه ویژه ای در خصوص ایجاد زیرساخت های گردشگری  داشته باشند.وی ادامه داد:دستگاههای  اجرایی ذیربط باید فارغ از هرگونه  تعصبات اداری در چارچوب قانون و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه مدیریت شهری در حل مشکلات مردم گام بردارند. صالحی تصریح کرد:اتحاد و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار باعث حرکت مجموعه مدیریت شهری در مسیر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان شده است  .وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی باید جهت پرشور برگزار شدن انتخابات و ایجاد بسترهای  لازم کمک نماییم ولی مجموعه مدیران شهری نباید به هیچ وجه در حمایت یا برعلیه کاندیدادی خاصی از شهرداری  هزینه نمایند و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.
وی در پایان ضمن تاکید بر لزوم شفافیت بیشتر در عملکرد و تصمیمات مدیران شهری افزود: بایددر مسیر شفاف سازی اداری حرکت کنیم که این امر باعث جلب اعتماد شهروندان و  افزایش مشارکت آنان در کارها خواهد شد و در این راستا باید تمامی موضوعات و تصمیمات مدیرت محلی به اطلاع مردم برسد .
این بازدید  با هدف بررسی میدانی مشکلات شهرداریها  صورت گرفت ،شهردار ،اعضای اسلامی شورای اسلامی شهرو مسئولین  شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری حضور پیدا کردند.وی درپایان ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهرقول مساعد برای پیگیری و رفع مشکلات شهر دادند.

اخبار مشابه :
قزوین، استان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.