رئیس ستاد انتخابات قزوین:

«جهاد کشاورزی» مراقب طمع‌های انتخاباتی باشد

0 دیدگاه ها
1583
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
9820151102
«جهاد کشاورزی» مراقب طمع‌های انتخاباتی باشد
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تاکید کرد: مجلس قوی در سایه برگزاری انتخابات پرشور ورقابتی شکل می‌گیرد و محقق خواهد شد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تاکید کرد: مجلس قوی در سایه برگزاری انتخابات پرشور ورقابتی شکل می‌گیرد و محقق خواهد شد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون،
ایوب رحیمی اظهار کرد: آن دسته از دستگاه‌های اجرایی که دارای امکانات و گستردگی بیشتری بوده، حضور بیشتری در میان مردم دارند و اقشار وسیعی از جامعه را تحت پوشش قرار می‌دهند بیشتر در معرض بهره‌برداری‌های انتخاباتی قرار دارند.

وی افزود: این دسته از ادارات و سازمان‌ها باید حساسیت و نظارت‌های بیشتری بر امکانات و مجموعه‌های خود داشته باشند تا مورد بهره‌برداری و سوء استفاده  احتمالی نامزدهای انتخاباتی قرار نگیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با اشاره به جایگاه جهاد کشاورزی استان در بین اقشار و گروه‌های مختلف اجتماعی تصریح کرد: جهاد کشاورزی پایگاه خوبی در مناطق مختلف دارد و از گذشته تاکنون  از نیروهای خوب و توانمندی برخوردار است که با توجه به جایگاه ویژه باید بگونه‌ای عمل کند که جریانات مختلف سیاسی در فضای انتخابات به آن طمع نکنند و نتوانند از نیروهای انسانی و امکانات و تجهیزات آن به نفع جریان یا نامزد خود بهره‌برداری کنند.

وی افزود: براساس قانون هیچ  کارمندی حق ندارد از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدا یا نامزد انتخاباتی استفاده کند و در صورتی که این اتفاق بیافتد مدیر دستگاه باید در این زمینه پاسخ‌گو باشد.

رحیمی اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی باید براساس قانون در صورت اعلام نیاز استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار بدهند و حداکثر همکاری را در این زمینه داشته باشند.

وی افزود: ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها باید ارزیابی دقیقی از میزان و نحوه تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی در تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز جهت برگزاری انتخابات  داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری با اشاره به ضرورت تشکیل یک مجلس قوی در کشور خاطرنشان کرد: همه مسئولان بر برگزاری با شکوه انتخابات تاکید دارند تا مجلسی با پشتوانه قوی مردمی، مشارکت حداکثری و رقابتی در کشور تشکیل شود و مجلسی که از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار باشد می‌تواند سیاست‌ها و برنامه‌های نمایندگان را در کشور با قدرت و توان بالاتری به پیش ببرد.

رحیمی تصریح کرد: در استان قزوین، مشارکت مردمی در انتخابات از گذشته تاکنون خوب و از میانگین کشوری بالاتر بوده است که در این دوره نیز با همکاری همه دستگاه‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی این موضوع محقق خواهد شد.

اخبار مشابه :
قزوین انتخابات چهلستون نامزد جهاد کشاورزی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.