نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی

تقویت مدیریت شهری در دستور کار مجلس است

0 دیدگاه ها
302
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲
353920190407
تقویت مدیریت شهری در دستور کار مجلس است
نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت مدیریت شهری با هدف ارتقای رفاه شهروندان در دستور کار مجلس قرار دارد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

داود محمدی در آئین تجلیل از شهرداران استان قزوین افزود: اختصاص ۲.۷ درصد ارزش افزوده، تخصیص ۳۵ هزار میلیارد تومان از محل اوراق و بهره مندی از قیر رایگان از جمله مواردی است که برای حمایت از شهرداران درنظر گرفته شده است.
محمدی همچنین گفت: پیش بینی شده، دولت برای قطار درون شهری شهرهای بزرگ اعتبار خاص اختصاص دهد و به منظور بازافرینی بافت های فرسوده نیز بودجه جداگانه ای منظور شده که باید به صورت مناسبی توزیع شود.
وی با بیان این که ردیف بودجه جداگانه ای برای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرها تعیین شده است، ادامه داد: ارزش افزوده نباید براساس جمعیت تعیین شود و استاندار باید بتواند با توجه به شرایط استان، آن را توزیع کند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تلاش می کند با اصلاح قوانین از شهرداری ها حمایت کند، زیرا تنگناهای بودجه دولتی کفاف حل مشکلات آن ها را نمی دهد.
وی اظهار داشت: شهرداری ها در نظام بودجه ریزی از منطق بهتری نسبت به سازمان های دولتی برخوردارند و با وجود تمام مشکلاتی که در پیش رو دارند، امور خود را مدیریت می کنند.

اخبار مشابه :
قزوین،محمدی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.