استاندار قزوین

بزرگترین آسیب جامعه سیاست زدگی است

0 دیدگاه ها
417
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۲۵
357920191106
بزرگترین آسیب جامعه سیاست زدگی است
استاندار قزوین بیان داشت:تقویت ارزش های اخلاقی در جامعه جلوی فساد را گرفته و از گسترش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی پیشگیری خواهد کرد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

 

هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در جمع اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه به مناسبت روز فرهنگ عمومی با بیان اینکه انقلاب ما فرهنگی است و عنصر فرهنگ در نظام جمهوری اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است ، افزود: فرهنگ و دانش دو بال مهم توسعه هر کشوری هستند که باید این دو مقوله مهم را تقویت کنیم.
وی با اشاره به اینکه جامعه ای که از فرهنگ و دانش کافی برخورد نباشد نمی تواند به توسعه برسد، یادآورشد: رهبر فرزانه انقلاب هم بیشترین تاکید را به فرهنگ و دانش دارند که جدای ناپذیر هستند.
جمالی پور با تاکید بر شناسایی ناهنجاری‌های اجتماعی و تلاش برای رفع این موانع، خواستار ترویج ارزش‌های دینی و فرهنگی در جامعه شد و بر ضرورت شناسایی آسیب های اجتماعی با هدف کاهش ناهنجاریهای اجتماعی تاکید کرد.

وی افزود: تقویت ارزش های اخلاقی در جامعه جلوی فساد را گرفته و از گسترش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی پیشگیری خواهد کرد.

استاندار قزوین خواستار جلوگیری از موازی کاری دستگاههای فرهنگی شد و بابیان اینکه خسارت در حوزه فرهنگ جبران ناپذیر است گفت: امروز دشمن بدنبال تغییر ذائقه های فرهنگی در جامعه است.

وی یادآورشد:  موازی کاری دستگاههای اجرایی، هدر رفتن وقت و تحمیل هزینه ها بدون هیچگونه نتیجه و پیشرفتی برای کشور است.

جمالی پور به شکل گیری تضاد و تقابل در جامعه اشاره کرد و افزود: اگر مثلا مساجد به رویکرد واقعی شان روی بیاورند، زمینه کاهش ناهنجاری‌ها و تقویت ارزش‌ها فراهم خواهد شد.

به گفته استاندار قزوین هم اکنون بزرگترین آسیب جامعه سیاست زدگی است.

اخبار مشابه :
استاندار، قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.