استاندار قزوین:

امنیت واقتدار امروز کشور مدیون شهداست

0 دیدگاه ها
316
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۰:۰۱
357320191005
امنیت واقتدار امروز کشور مدیون شهداست
استاندار قزوین گفت: امروز همه مسئولان و گروه های مختلف با هر نگاه سیاسی به عشق شهدا دور هم جمع شده اند و اقتدار، عزت و امنیت امروز کشور مدیون شهداست و همه باید قدردان آن باشیم و از آرمانهای شهدا صیانت کنیم.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین عصر جمعه در یادواره شهدای روستای چاله اظهارداشت: دشمنان انقلاب در پی ضربه زدن به جایگاه شهدا هستند اما باید دانست مدیون جانفشانیهای شهدا و ایثارگران هستیم و اگر آنها نبودند معلوم نبود چه سرنوشتی داشتیم.

وی بیان کرد: شهدا با گذشتن از مال و جان خود عزت را برای ما به ارمغان آوردند و امروز شاهد امنیت پایدار در تمام نقاط کشور هستیم که باید قدردان آن باشیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: استبکار جهانی هیچگاه از توطئه علیه نظام اسلامی غافل نشده وبا انواع توطئه ها  درپی ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری است که جنگ تحمیلی یکی از آنها بود  که باهدف ازبین بردن انقلاب و اسلام با حمایت آمریکا و اکثر کشورهای دنیا رقم خورد ولی با هدایت امام راحل و همدلی و وحدت مردم توانستیم در مقابل لشگر دنیا پیروز شویم.

وی گفت:همه ما در برابر خون شهدا مسئولیم و باید برای حفظ ارزش های الهی و آرمانهای شهدا تلاش کنیم وهر کس دراین راه کوتایی کند باید پاسخگو باشد چرا که عزت و سربلندی کشور و مدیریت های ما مدیون شهداست.

وی افزود: دشمن پس از جنگ تحمیلی که شکست خورد هنوز از خباثت و شیطنت خوددست بر نداشت و با فتنه وتفرقه و ترور و همچنین جنگ ‌اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه درپی جبران شکست خود است اما در این نقشه نیز شکست خواهد خورد.

استاندار قزوین یادآورشد: دشمن امروز با تمام قوا به جنگ با ایران اسلامی آمده و ما باید با وحدت واتحاد وهمدلی مانند دوران انقلاب در مقابل این جنگ سخت ایستادگی کرده و پیروز شویم.

وی افزود: امروز همه باید هوشیار باشیم واز تخریب و تهمت به همدیگر خودداری کنیم و بدانیم با ناامید کردن مردم فقط دشمن خوشحال می شود.

اخبار مشابه :
استاندار، قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.