استاندار قزوین در پنجمین کارگروه تسهیل وکاهش موانع تولید:

تعامل واحدهای تولیدی و دستگاه های خدمات رسان ضرورت دارد

0 دیدگاه ها
1610
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
21020151103
تعامل واحدهای تولیدی و دستگاه های خدمات رسان ضرورت دارد
استاندار قزوین بر ضرورت تعامل و همکاری میان واحدهای تولیدی و دستگاه های خدمات رسان به منظور حل مشکلات مربوط به یکدیگر تاکید کرد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

 پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: مرتضی روزبه روز شنبه 19 مهرماه در پنجمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین،گفت: برای حل مشکلات باید واقع بین باشیم و خود را جای یکدیگر گذاشته و یک طرفه به قاضی نرویم.
وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات میان واحدهای تولیدی و دستگاه های خدمات رسان در داخل استان قابل حل است و نیاز به طرح آنها در تهران نیست، افزود:باید برای حل چنین مشکلاتی از اختیارات استانی به شکل مطلوب استفاده شود.
استاندار قزوین با بیان اینکه گرفتن تضمین های مورد نیاز برای ارایه خدمات از سوی بانک ها و دیگر دستگاه ها به واحدهای تولیدی فرایندی طبیعی و لازم است،گفت : از سوی دیگر نیز باید دستگاه ها و بانک ها مراعات حال واحدهای تولیدی بدهکار را داشته باشند و فرصت مناسبی برای جبران و پرداخت بدهی ها به آنها بدهند.
روزبه در پایان با تاکید بر اینکه باید مشکلات حوزه تولید و صنعت به منظور ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد مرتفع شوند، افزود:اما باید برای حل آنها اولویت بندی کرد.
در این نشست مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین و دبیر کارگروه تسهیل و رفع  موانع تولیداستان با ارائه گزارشی از برگزاری منظم و هفتگی جلسات کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید در محل سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد و گفت: تاکنون تعداد 4 جلسه اصلی، و 59 جلسه کارگروه فرعی با 181 مصوبه کارگروه فرعی مربوط به 121 واحد صنعتی به انجام رسیده است.
 در ادامه این نشست اعضای کارگروه به بیان راهکارها و پیشنهادهای خود برای حل مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی بدهکار به بانک ها، تامین اجتماعی، امور مالیاتی و دستگاه های خدمات رسان همچون آب، برق و گاز پرداختند.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون تولید و صنعت
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.