روزبه، استاندار قزوین:

اختلافات دستگاه‌ها، وقفه‌ای درخدمت‌رسانی به شهروندان ایجاد نکند

0 دیدگاه ها
1360
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
23620151107
اختلافات دستگاه‌ها، وقفه‌ای درخدمت‌رسانی به شهروندان ایجاد نکند
مرتضی روزبه استاندار قزوین گفت: اختلاف دیدگاه و محدودیت های قانونی دستگاه‌ها نباید زمینه ای برای توقف در ارایه خدمات به مردم شود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
 اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین؛ روزبه در نوزدهمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که امروز در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: داوری و حکمیت در مورد اختلاف میان دستگاه ها در صورت حل نشدن با تعامل باید با توجه به موضوع دعوا و حوزه مربوط به آن از سوی معاونت های استانداری حل و فصل شود.

استاندار قزوین با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت گمرک قزوین برای تسهیل در بخش صادرات و واردات در راستای حمایت از فعالان حوزه تجارت و سرمایه گذاران، گفت: از همه دستگاه هایی که در خصوص تشکیل و فعال کردن پنجره واحد گمرک قزوین تلاش کردند، قدردانی می کنیم.
وی با بیان اینکه هر گونه اشکال و کاستی در بحث پنجره واحد گمرک باید با تعامل و هماهنگی میان دستگاه های مربوطه مرتفع شود، افزود: افزایش بهره برداری از ظرفیت گمرک استان یکی از سیاست های جدی شورای گفت و گو محسوب می شود.
روزبه از حمل و نقل ریلی به عنوان یکی از ارزان ترین، راحت ترین و مطمین ترین راه های انتقال و جابه جایی کالا یاد کرد و گفت: گمرک قزوین باید از این ظرفیت به شکل مطلوب استفاده کند.
رییس شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی قزوین در ادامه پیشنهاد داد تا مسایل و مشکلات حوزه صادرات و واردات استان برای سرعت بخشیدن به حل مشکلات این حوزه از زبان فعالان بخش تجارت در نشست های این شورا تشریح و مورد بررسی قرار بگیرد.
روزبه در ادامه خواستار راه‌اندازی رسمی مرکز خدمات پنجره واحد سرمایه گذاران داخلی و خارجی تا 30 آبان ماه جاری شد و گفت:این مرکز می تواند به تسهیل در ارایه خدمات مورد نیاز به سرمایه گذاران و فعالان تجاری کمک زیادی کند.وی ادامه داد: راه اندازی این مرکز به روند سرمایه گذاری در استان سرعت می بخشد و موجب می شود تا سرمایه گذاران به جای مراجعه به چندین دستگاه و صرف وقت و انرژی بیشتر در یک مجموعه کارهای مورد نیاز و فرایندهای لازم را دنبال کنند.
استاندار قزوین در ادامه بر سرعت بخشیدن به طرح ساماندهی و جمع آوری انواع پسماندها در استان تاکید کرد و گفت: اگر نسبت به این موضوع بی تفاوت باشیم، عواقب و خطرهای زیادی در انتظارمان خواهد بود.
روزبه با تاکید بر جمع آوری پسماندهای صنعتی و لزوم مشارکت صنایع در این خصوص، گفت: صنعت موضوع مهمی است، به شرط آنکه در تضاد با محیط زیست نباشد و زندگی انسان ها را به خطر نیاندازد.
وی اظهار کرد: برخورد با عده ای که تن به موضوع ساماندهی پسماندهای صنعتی نمی دهند در اصل دفاع از صنعت است تا این بخش چهره ای بد و زشت در جامعه پیدا نکند.
استاندار قزوین با بیان اینکه در حوزه ساماندهی پسماندها و پساب ها که در راستای حفظ محیط زیست انجام می شود هنوز در ابتدای راه قرار داریم، در پایان افزود: این موضوع باید به طور مستمر و جدی تا حل مشکلات زیست محیطی مربوط به آن در دستور کار قرار داشته باشد.

اخبار مشابه :
استاندار قزوین، چهلستون
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.