کشف 8 کیلوگرم تریاک در قزوین

0 دیدگاه ها
1465
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶
18320151103
کشف 8 کیلوگرم تریاک در قزوین
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف 8 کیلو و 137 گرم تریاک با دستگیری 4 قاچاقچی موادمخدر در این استان خبر داد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف 8 کیلو و 137 گرم تریاک با دستگیری 4 قاچاقچی موادمخدر در این استان خبر داد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: سرهنگ ولی وندایی اظهار کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین در پی یکسری اقدامات اطلاعاتی، 2 قاچاقچی موادمخدر که مواد خود را از استان اصفهان خریداری و در استان قزوین و شهرستان تاکستان توزیع می‌کردند، شناسایی کرده و تحت مراقبت پلیسی قرار دادند.

وی اضافه کرد: این مأموران با هماهنگی قضایی، متهمان را در عوارضی شماره دو "قزوین- زنجان" با یک دستگاه سواری سمند در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و از این دو قاچاقچی موادمخدر مقدار 6کیلو و 137گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در زیر سپر سمند جاسازی شده بود را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین، ادامه داد: همچنین این مأموران حین کنترل‌ خودروهای عبوری در عوارضی قزوین – زنجان در بازدید مسافران یک دستگاه اتوبوس به دو نفر از مسافران مشکوک و در بازرسی از آنان مقدار 2 کیلوگرم تریاک کشف و هر دو قاچاقچی موادمخدر را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون مواد مخدر تریاک
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.