رشوند آوه، مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین خبر داد؛

کسب عنوان غرفه برتر توسط ستاد بازآفرینی قزوین در اولین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی

0 دیدگاه ها
266
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹
353120190117
کسب عنوان غرفه برتر توسط ستاد بازآفرینی قزوین در اولین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی
آرش رشوند آوه، مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین گفت: در آخرین روز برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری از عرفه‌های برتر این نمایشگاه تقدیر به عمل آمد و غرفه استان قزوین موفق به کسب این عنوان شد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

لوح و تندیس‌هایی تحت عنوان غرفه برتر بر اساس معیارهایی مانند نوع طراحی غرفه، خدمات قابل ارائه، نحوه برخورد با بازدیدکنندگان، تنوع خدمات ارائه شده، میزان رضایت بازدیدکنندگان و... در نظر گرفته و به غرفه‌های برتر اهدا شد.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه، غرفه ستاد بازآفرینی استان قزوین با حضور نمایندگان این ستاد شامل اداره کل راه  وشهرسازی استان، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، شهرداری‌های محمدیه، تاکستان، اقبالیه و الوند، سازمان‌های نوسازی و بهسازی و شرکت عمران و مسکن‌سازان به نمایندگی از شهرداری قزوین و نمایندگان دفاتر تسهیلگری قزوین فعالیت داشت.

این مسوول ادامه داد: در روزهای برگزاری نمایشگاه، پروژه‌ها و اقدامات شهرداری قزوین در حوزه بازآفرینی شهری در کنار سایر دستگاه‌ها برای بازدیدکنندگان ارائه شد. همچنین با توجه به خدمات الکترونیک شهرداری در مسیر شهر هوشمند، برخی از این خدمات مانند اپلیکیشن واقعیت افزوده، خدمات تور مجازی بناهای تاریخی و سامانه ضابطه پویا نیز در قالب نمایشگاه شهر هوشمند معرفی شد.

لازم به ذکر است؛ اولین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در کنار نخستین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند کار خود را از روز ۲۳ دی ماه در مصلی شهر تهران آغاز کرده بود و تا روز ۲۵ این ماه ادامه داشت.

اخبار مشابه :
قزوین، لوح
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.