دکتربابایی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قزوین خبرداد؛

کسب رتبه اول دفتر پرستاری بیمارستان رازی قزوین

0 دیدگاه ها
1329
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
22920151106
کسب رتبه اول دفتر پرستاری بیمارستان رازی قزوین
دفتر پرستاری بیمارستان تأمین اجتماعی رازی قزوین در میان دفاتر پرستاری بیمارستان های تأمین اجتماعی سراسر کشور برای ششمین سال متوالی موفق شد تا رتبه یک عالی را کسب کند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قزوین ضمن اعلام این خبر،درباره نحوه ارزیابی دفاتر پرستاری بیمارستانها اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی هر ساله کتابچه ای که شامل شاخص های مختلف است، تنظیم و تدوین می کند که این شاخص ها حوزه های مختلفی از جمله ابتکارات وخلاقیتها ، آموزش ، نظارت و ... را در بر می گیرد و در اختیار دفاتر پرستاری استانها قرار گرفته و بر اساس آن باید اهداف و برنامه های عملیاتی تنظیم شود.
دکتر محمد صادق باباییا فزود: پس از انجام شاخص ها و عملیاتی کردن برنامه ها ،ارزیابان استان و ستاد مجموعه امتیازات را براساس کارهای انجام شده ، تعیین می کنند و پس از تجمیع کل امتیازات، نمره نهایی اعلام می شود.
وی ضمن اشاره به اهمیت این رتبه در بهبود کیفیت خدمات بخش پرستاری این بیمارستان خاطر نشان کرد: عوامل مختلفی در کسب این موفقیت تاثیر داشت که از جمله آن می توان به ایجاد همدلی،نگاه مشتری مدارانه به بیماران، تعامل با مدیریت، برگزاری مستمر جلسات مدیریتی مستمر و تخصصی، ایجاد مشارکت صدرصدی در مجموعه، استفاده از اساتید با تجربه در طراحی برنامه های مدیریتی، آموزش با کیفیت و مستمر، اخذ نظر سلسله مراتبی بیماران و تک تک همکاران و استفاده از نظرات آنها در تدوین برنامه های استراتژیک و عملیاتی و بهبود و اصلاح فرآیندها، شایسته گزینی در مجموعه و سرپرستاران بخش ها اشاره کرد.
دکتر بابایی با اشاره به اینکه خواسته های بیماران در هر بخش متفاوت است، گفت: در نظر سنجی خواسته ها ی بیماران مدنظر قرارگرفته و در حد امکان عملیاتی می شود و همچنین درارزیابی 360 درجه انتخاب مسئولین و سرپرستاران بخش ها و انتخاب پرستاران نمونه با این نحوه ارزیابی علمی باعث شد شاخص های مربوط به این ارزیابی تدوین شده در اختیار پرستاران قرار گیرد تا آنها بتوانند خود را به این شاخص ها نزدیک کنند.

اخبار مشابه :
دکتربابایی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.