فصيحي رامندي، رييس شوراي شهر قزوين:

پيشرفت شهر با کناره گيري از گرايش هاي سياسي رقم مي خورد

0 دیدگاه ها
2199
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
23120151107
پيشرفت شهر با کناره گيري از گرايش هاي سياسي رقم مي خورد
بايد گرايش‌هاي جناحي و جريانات سياسي را کنار بگذاريم تا بتوانيم در شرايطي آرام و به دور از هرگونه تنش و اختلاف براي پيشرفت شهر قزوين تلاش کنيم.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج‌الله فصيحي رامندي رييس شوراي شهر قزوين در رابطه با جذب توريست و گردشگران به استان اظهار کرد: صنعت گردشگري در هر شهر مي‌تواند يکي از مهم‌ترين منبع کسب درآمد باشد و از اين رو مسئله جذب توريسم يکي از مسائل مهمي است که شايد کمتر به آن توجه شده است.

 وي در ادامه افزود: عدم ايجاد زير ساخت‌هاي مناسب گردشگري در هر شهر از جمله دلايلي است که جذب توريسم را کاهش مي­ دهد، بنابراين ابتدا بايد بستر و زيرساخت‌هاي لازم از جمله هتل و اماکن اقامتي فراهم شود.فصيحي رامندي با تاکيد بر افزايش اماکن توريستي و گردشگري افزود: متاسفانه بخش گردشگري استان با توجه به محدوديت در اماکن و مراکز توريستي از رونق کمي برخوردار است.اين مسئول با اشاره به لزوم معرفي جاذبه هاي گردشگري استان گفت: عدم معرفي مناسب و صحيح ظرفيت‌هاي گردشگري استان در سطح ملي و بين المللي عامل مهم ديگري است که مانع پيشرفت در جذب توريست و گردشگران داخلي و خارجي شده است.

فصيحي رامندي در ادامه افزود: هر سازماني به تنهايي نمي تواند اقدامات شايسته‌اي براي رونق گردشگري انجام دهد، يکي از موانع موجود در مسير رونق صنعت توريست و گردشگري تعامل مطلوب و مناسب مابين دستگاه‌هاي مختلف دولتي و خصوصي مي باشد.

وي در رابطه با ميزان تعامل شوراي شهر قزوين با ساير دستگا‌ههاي اجرايي استان گفت: خوشبختانه شوراي شهر قزوين تعامل سازنده و مناسبي با ساير سازمان ها و ارگان ها دارد، اما در بعضي موارد ناهماهنگي هايي از ميراث فرهنگي و گردشگري استان مشاهده شده که همواره با برگزاري جلسات در راستاي افزايش تفاهمات تلاش کرده ايم.

رئيس شوراي شهر قزوين با اشاره به شعار سال با عنوان “همدلي و همزباني” تاکيد کرد: بايد گرايش‌هاي جناحي و جريانات سياسي را کنار بگذاريم تا بتوانيم در شرايطي آرام، مسالمت آميز و به دور از هرگونه تنش و اختلاف براي رسيدن به اهداف و پيشرفت شهر قزوين تلاش کنيم.

 

اخبار مشابه :
قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.