در نشستی با حضور سرپرست مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

وضعیت صنایع الکترونیک و دانش بنیان استان قزوین بررسی شد

0 دیدگاه ها
1519
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
21620151103
وضعیت صنایع الکترونیک و دانش بنیان استان قزوین بررسی شد
در جلسه ای با حضور دکتر اسماعیل زاده ؛ رئیس مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین وضعیت صنایع الکترونیک و مشکلات واحد های دانش بنیان استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: وضعیت صنایع الکترونیک و دانش بنیان استان قزوین با حضور دکتر اسماعیل زاده سرپرست مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین روز دوشنبه چهارم آبان ماه سال 1394 در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد.
 این نشست با هدف هدایت و حمایت از واحدهای فناور در مرکز رشد، بررسی نحوه ارائه خدمات قابل ارایه به شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مراکز رشد از جمله آموزش و مشاوره، حمایت‌های مالی و نحوه ارتباط با صنعت برگزار شد.
 دکتر اسماعیل زاده در این نشست کمبود نقدینگی و بازاریابی و فروش محصولات را از مهمترین و بیشترین مشکلات واحد های مستقر در مرکز رشد دانست و افزود: برگزاری جلسات تخصصی با حضور صاحبان واحد های دانش بینیان یکی از راهکار های تاثیر گذار در زمینه رفع مشکلات این واحد های خواهد بود.
 در ادامه این نشست مدیران هر یک از این واحد ها دیدگاههای خود را بیان کردند که  کمبود نقدینگی– درصد سود بالای تسهیلات بانکی–عدم توانایی دررقابت با واحد های بزرگ در بازار یابی و فروش محصولات- واردات بی رویه محصولات مشابه تولید آنها از مهمترین مشکلاتی بود که در این جلسه به آن اشاره شد.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون واردات نقدینگی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.