مدیرکل بنیاد قزوین:

موفقیت بنیاد در ارزیابی عملکرد اجرایی استان نشانه‌ی تلاش کارکنان است

0 دیدگاه ها
889
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰
341820170912
موفقیت بنیاد در ارزیابی عملکرد اجرایی استان نشانه‌ی تلاش کارکنان است
موفقیت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به عنوان نهاد برتر در ارزیابی عملکرد اجرایی استان نشانه‌ی تلاش و کوشش همه کارکنان بنیاد می‌باشد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین با اشاره به کسب رتبه‌ی برتری بنیاد در ارزیابی عملکرد فعالیت‌های بنیاد گفت: این نهاد به خاطر مجموعه‌ی فعالیت‌ها و تلاش‌ها که در سال گذشته داشته است به عنوان دستگاه برتر انتخاب و در جشنواره شهید رجایی استان قزوین مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

وی افزود: موفقیت کسب شده نتیجه‌ی فعالیت‌های همه کارکنان و تلاشی است که در جهت ارایه‌ی به هنگام و صحیح مجموعه فعالیت‌ها بنیاد به استانداری انجام شده است.

در جلسه شورا نحوه‌ تصمیم‌گیری در مورد وضعیت موجود کانون فرهنگی شاهد، انجام طرح خاطره‌نگاری آزادگان، پیگیری مسایل حقوقی جامعه هدف مواردی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست همچنین مدیرکل بنیاد با اشاره به نامه‌ی اخیر ریاست عالی بنیاد شهید در خصوص هنجار شکنی‌های احتمالی در سطح بنیادها گفت: نامه‌ی ابلاغی بسیار مهم و اجرای آن می‌بایستی در دستور کار همه معاونان به ویژه واحدهای تخصصی قرار گیرد.

وی گفت: علاوه بر اینکه می‌بایستی در مقابل هنجارشکنی‌ها ارباب‌رجوع در بنیادها اقدامات لازم به عمل آید کارکنان بنیاد نیز می‌بایستی با رعایت اصول قانونی و اخلاقی نهایت تلاش‌شان بر ایجاد محیط سالم و امن برای ارایه‌ی خدمات به جامعه هدف باشد و از هر گونه تنشی خودداری نمایند.

پایان پیام

اخبار مشابه :
استان است کارکنان تلاش اجرایی عملکرد بنیاد موفقیت ارزیابی نشانه‌ی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.