مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین:

معیار پرداخت تسهیلات به طرح‌ها، ایجاد اشتغال و افزایش ارزش‌افزوده است

0 دیدگاه ها
309
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۱۹
350520180817
معیار پرداخت تسهیلات به طرح‌ها، ایجاد اشتغال و افزایش ارزش‌افزوده است
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: سعی و تلاش ما همواره بر این بوده که در پرداخت تسهیلات به طرح‌ها، دو مؤلفه ایجاد اشتغال و افزایش ارزش‌افزوده در نظر گرفته شود و با بررسی‌های انجام‌شده استان قزوین در میان سایر استان‌ها جایگاه خوبی در اشتغال‌زایی دارد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

مسعود بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی و فراگیر استان قزوین از سوی بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی متولی اظهار کرد: در شهرستان‌های آوج، بوئین‌زهرا و قزوین نسبت به سایر شهرستان‌ها در اعطای تسهیلات به طرح‌ها کمی ضعف وجود دارد که می‌بایست همت بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

وی در ادامه با اشاره به پرداخت تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زایی توسط صندوق کارآفرینی امید بیان کرد: به جهت ماهیت طرح‌های اشتغال روستایی، طرح‌هایی که توسط صندوق کارآفرینی امید حمایت می‌شوند چون خرد هستند، طبیعتاً در مقایسه با طرح‌های بزرگ و ملی اشتغال‌زایی پایین‌تری دارند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین افزود: سعی و تلاش ما همواره بر این بوده که در پرداخت تسهیلات به طرح‌ها، دو مؤلفه ایجاد اشتغال و افزایش ارزش‌افزوده در نظر گرفته شود و با بررسی‌های انجام‌شده استان قزوین در میان سایر استان‌ها جایگاه خوبی در اشتغال‌زایی دارد.

بابایی با اشاره به آمار و ارقام اشتغال‌زایی توسط دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد: جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و کمیته امداد بیشترین تعهدات را برای ایجاد اشتغال دارند و معیار عملکرد در حوزه اشتغال همان آماری است که در سامانه رصد ثبت می‌شود.

اخبار مشابه :
قزوین، کار
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.