معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:

مجریان انتخابات، تحت تاثیر تهدید و تطمیع نامزدها قرار نگیرند

0 دیدگاه ها
1421
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
9220151102
مجریان انتخابات، تحت تاثیر تهدید و تطمیع نامزدها قرار نگیرند
معاون سیاسی و امنیتی استاندار تاکید کرد: دست اندرکاران و مجریان انتخابات نباید تحت تاثیر تهدید و تطمیع نامزدها و جریانات سیاسی قرا گیرند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تاکید کرد: دست اندرکاران و مجریان انتخابات نباید تحت تاثیر تهدید و تطمیع نامزدها و جریانات سیاسی قرا گیرند.
پایگاه خبری- تحلیلی چهلستون: ایوب رحیمی، در دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: گروه‌ها و جریانات مختلف سیاسی، ممکن است بسیاری از تهمت‌ها و افتراها را نسبت به دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات مطرح می‌کنند که باید در مقابل آن‌ها صبر و تحمل داشت در عین حال زمانی که از حدود قانونی و اخلاقی عدول می‌کنند باید برخورد کرد.

وی با تاکید بر رعایت مدارا و سعه صدر در برخورد با مسائل مرتبط به انتخابات افزود: کارگزاران دولت تدبیر و امید باید در چارچوب سیاست‌های انتخاباتی دولت حرکت کنند و به موضوعات و اصولی از قبیل فراهم کردن بستر رقابت در انتخابات، بی‌طرفی، پرهیز مقامات و نهادها از جانب‌داری نسبت به اشخاص و جریانات، توجه به معیار قانون و پرهیز از شایعه و در نهایت شفافیت در انتخابات را مورد توجه قرار دهند.

رحیمی با اشاره به ارزش و جایگاه رای مردم در نظام جمهوری اسلامی و حق الناس بودن این آرا بر اساس نظر مقام معظم رهبری تصریح کرد: به منظور صیانت از آرای مردم دست اندرکاران انتخابات نباید در برابر هیچ حزب و جریانی مرعوب واقع شوند.

رئیس ستاد انتخابات استان اضافه کرد: نخستین مساله‌ای که در برگزاری بهینه انتخابات باید برای آن چاره‌اندیشی و بسترسازی کرد، فضاسازی مناسب برای ایجاد شور و شوق و مشارکت حداکثری مردم همراه با رقابت جریانات مختلف سیاسی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با تاکید بر تعامل و ارتباط مستقیم و مستمر مدیران با مردم خاطرنشان کرد: باید خدمات دولتی به راحتی به مردم برسد و گوش شنوایی برای شنیدن دغدغه‌های مردم بود که این امر در تحقق مشارکت حداکثری نقش موثری خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه راه نجات از فشارها سیاسی، قانون‌گرایی است، گفت :هیات‌های اجرایی و نظارت باید افرادی بی‌طرف، معتمد و قانون‌مدار باشند.

رحیمی با تاکید بر اصل اقتدار، انسجام و همدلی در برگزاری انتخابات اظهار کرد: انتخابات نیاز به وحدت و همدلی بیشتری دارد، بنابراین تهدید و تطمیع در انتخابات نباید وجود داشته باشد و مجریان و دست اندرکاران تحت تاثیر تهدید و تطمیع نامزدها و جریان‌های مختلف سیاسی قرار نگیرند.

اخبار مشابه :
قزوین انتخابات چهلستون مقام معظم رهبری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.