معاون امور عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد:

قزوین در افق 1400، مهم‌ترین برنامه مدیریتی استان

0 دیدگاه ها
1496
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۳۰
14920151102
قزوین در افق 1400، مهم‌ترین برنامه مدیریتی استان
معاون امور عمرانی استاندار اعلام کرد: قزوین در افق 1400چشم انداز و مهم‌ترین برنامه مدیریتی استان است. پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: منوچهر حبیبی در جلسه عمران شهری
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

معاون امور عمرانی استاندار اعلام کرد: قزوین در افق 1400چشم انداز و مهم‌ترین برنامه مدیریتی استان است.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: منوچهر حبیبی در جلسه عمران شهری با با تاکید براجرای برنامه و شتاب بخشیدن به روند توسعه استان اظهار کرد: مهم‌ترین و اساسی‌ترین برنامه تیم مدیریتی استان نگاه به قزوین 1400 است که که دربرنامه ششم  توسعه قزوین به جد پیگیری خواهد شد.

وی افزود: بخش مهمی از چشم انداز توسعه قزوین توسط مقام معظم رهبری در سفر تاریخی خود به استان قزوین ترسیم شد که در متن برنامه ششم توسعه قزوین لحاظ شده و به‌عنوان نقشه راه باید بدان پرداخته شود.

معاون امور عمرانی استاندار قزوین خاطرنشان کرد: در افق 1400  توسعه روستایی از محورهای برنامه استان است که روستاها در این چشم انداز باید به گونه‌ای باشند که هم عمران و آباد باشند و هم از نظر اقتصادی فعال و پویا باشند.

وی تصریح کرد: لازمه این امر آن است که موضوع آب به طور جدی میریت و ساماندهی شود تا به سمت یک کشاورزی مدرن و نوین حرکت کنیم و از طرف دیگر حوزه گردشگری باید پر رونق و درآمدزا باشد.

حبیبی با اشاره به ضرورت و اهمیت برخورداری از یک محیط زیست سالم و پایدار یادآور شد: سیمای شهرهای استان باید با نشاط  و معماری آن منطبق با معماری دینی و اسلامی باشد.

به گزارش ایسنا، توجه به صنایع دانش بنیان، انرژی‌های نو و پاک و گسترش و ایمن سازی شبکه حمل‌ونقل از دیگر موضوعاتی بود که توسط معاون امور عمرانی استاندار به‌عنوان محورها و دغدغه‌های قزوین در افق 1400سال 14مطرح شد.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون کشاورزی حمل و نقل
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.