فرماندار بوئین‌زهرا:

فهم مشترک مردم و مسئولان از پدافند غیرعامل ضروری است

0 دیدگاه ها
1505
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
9120151102
فهم مشترک مردم و مسئولان از پدافند غیرعامل ضروری است
فهم مشترک مردم و مسئولان از پدافند غیرعامل ضروری است فرماندار بوئین‌زهرا گفت: همان‌گونه که آمادگی دفاعی و دفاع مسلحانه برای کشور لازم و ضروری است، پدافند غیرعامل نیز دارای اولویت ویژه‌ای است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قزوین، ارسلان ...ادامه خبر
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

فرماندار بوئین‌زهرا گفت: همان‌گونه که آمادگی دفاعی و دفاع مسلحانه برای کشور لازم و ضروری است، پدافند غیرعامل نیز دارای اولویت ویژه‌ای است.

پایگاه خبری- تحلیلی چهلستون: ارسلان قاسمی، فرماندار بوئین‌زهرا در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا که به مناسبت آغاز هفته پدافند غیرعامل در ستاد فرماندهی برگزار شد، اظهار کرد: ریشه اصلی و اندیشه واقعی راه انقلاب اسلامی برگرفته از خون سرخ حسینی و فرهنگ عاشوراست.

وی ضمن تسلیت عزاداری حسینی و شهادت امام سجاد (ع) یادآورشد: فرهنگ عاشورا، فرهنگ مبارزه با ظالمان و فرهنگ حریت و آزادگی است و امام حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات انسان و مظهر خوبی‌های آسمان و زمین است.

قاسمی در رابطه با آغاز هفته پدافند غیرعامل با شعار مصون سازی کشور با همزبانی دولت و ملت افزود: بسیار به جا و ضروری است که در این هفته فهم مشترک و درستی از پدافند غیرعامل بین مردم و مسئولان ایجاد شود.

فرماندار بوئین‌زهرا تصریح کرد: در پدافند غیرعامل نیز همانند جنگ دفاعی و تدافعی باید همت و تلاش، غیرت و تعصب و وفاداری عمیق به آرمان‌ها بروز کنند و قابلیت‌ها، کارکردها و حوزه‌های پدافند غیرعامل مورد بررسی عمیق قرار گیرد، به طوری که تدابیر لازم برای کاهش آسیب‌پذیری و افزایش ضریب امنیتی و حفاظتی نیروی انسانی، اماکن و تاسیسات به عمل آید.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون عاشورا
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.