مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین:

سه هتل ۵ ستاره در قزوین نیمه‌تمام رها شده است

0 دیدگاه ها
328
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
360520200515
سه هتل ۵ ستاره در قزوین نیمه‌تمام رها شده است
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: سه هتل ۵ ستاره در این استان بیش از ۱۰ سال است به‌صورت نیمه‌تمام رهاشده که برای تعیین تکلیف آن باید اقدام کنیم.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

علیرضا خزائلی روز پنجشنبه در کارگروه اقتصادی استان قزوین که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: با توجه به برنامه‌های توسعه گردشگری در استان قزوین باید ساخت هتل‌های چند ستاره در اولویت قرار گیرد تا نیازهای خود را تأمین کنیم.

وی بیان کرد: ساخت هتل‌های پنج ستاره در استان قزوین یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سرمایه‌گذاری است که به دلایل مختلف هنوز عملیاتی نشده است.

خزائلی تصریح کرد: با تسهیل در جذب سرمایه گذار توانسته ایم در چند سال اخیر برای ساخت هتل اقدامات مؤثری انجام شده و ظرفیت‌های جدیدی اضافه شده که باید این روند ادامه یابد.

وی اضافه کرد: تبدیل سه واحد مسکونی به هتل آپارتمان، ساخت یک هتل با ظرفیت ۲۰۰ تخت در تاکستان با پیشرفت ۸۷ درصدی، ساخت یک هتل دو ستاره در شهر قزوین با ۳۰ تخت، هتل سه ستاره الموت با ۴۰ تخت و پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی و یک هتل چهار ستاره در آوج به ظرفیت ۱۷۸ تخت و ۲۱ درصد پیشرفت از طرح‌هایی است که با کمک دولتی می‌توانیم آنها را به مرحله بهره برداری برسانیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: در حال حاضر تعداد ۱۹ هتل چند ستاره و هتل آپارتمان در استان در حال ساخت است که با بهره برداری از آنها بخش زیادی از نیازهای اقامتی برطرف خواهد شد.

خزائلی بیان کرد: سه هتل پنج ستاره از یک دهه گذشته تاکنون نیمه تمام مانده که کمتر از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای آن باید تصمیم بگیریم./مهر

اخبار مشابه :
قزوین، میراث
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.