محمدی، رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس:

سردار سلیمانی در جهان به‌عنوان نماد مقابله با تروریسم شناخته می‌شود

0 دیدگاه ها
271
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸
358920200104
سردار سلیمانی در جهان به‌عنوان نماد مقابله با تروریسم شناخته می‌شود
داود محمدی، رئیس کمیسیون اصل نود و نمایندهٔ مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: سردار سلیمانی در جهان به‌عنوان نماد مقابله با تروریسم شناخته می‌شود، به این معنا که هر جا نام ایشان مطرح می‌شود مقابله با داعش، تکفیری‌ها و مستکبران در اذهان تداعی می‌گردد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

داود محمدی، رئیس کمیسیون اصل نود و نمایندهٔ مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین گفت: سردار سلیمانی در جهان به‌عنوان نماد مقابله با تروریسم شناخته می‌شود، به این معنا که هر جا نام ایشان مطرح می‌شود مقابله با داعش، تکفیری‌ها و مستکبران در اذهان تداعی می‌گردد.

به گزارش فارس؛ وی افزود: بدون تردید شهادت سردار سلیمانی نه‌تنها در کشور ما انسجام، اتحاد و هم‌دلی ایجاد خواهد کرد، بلکه در حوزهٔ مقاومت در عرصه‌های بین‌المللی نیز موجب هم‌گرایی و انسجام تمامی گروه‌های مقابله‌کننده با تروریسم خواهد شد.

نمایندهٔ مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی تآکید کرد: بی‌شک ثمرهٔ این‌گونه حرکات، عکس‌العمل متقابل خواهد بود و این عکس‌العمل‌ها برای حامیان تروریست‌ها دندان‌شکن و کوبنده است.

وی خاطرنشان کرد: مستکبران امریکایی باید منتظر باشند که در اقصی نقاط دنیا انتقام خون شهید سلیمانی بزرگوار از آنان گرفته شود، زیرا همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند سردار سلیمانی یک چهرهٔ بین المللی است.

این مسؤول تصریح کرد: امریکا با این‌گونه اقدامات و با حمایت از تروریسم، در اکثر نقاط دنیا برای خود تولید ناامنی می‌کند و موجب می‌شود در اقصی نقاط جهان اتحاد و هم‌دلی ایجاد شده و فضا برای مستکبران ناامن گردد.

محمدی در پایان اظهار کرد: بی‌شک این شهادت مظلومانه در تاریخ جهان ثبت خواهد شد و نام این شهید بزرگوار، سردار دلاور و قهرمان بی‌نظیر به‌عنوان چهرهٔ شاخص و بی‌بدیل ملی و اسطوره و قهرمانی بی‌همتا تا ابد بر تارک تاریخ این مرز و بوم خواهد درخشید.

انتهای پیام/

اخبار مشابه :
محمدی، قزوین، سلیمانی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.