رئیس هیئت ورزش‌های همگانی قزوین:

زیرساخت‌های پیاده‌روی درون شهری در قزوین ایجاد می‌شود

0 دیدگاه ها
1521
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۵۶
15820151102
زیرساخت‌های پیاده‌روی درون شهری در قزوین ایجاد می‌شود
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان قزوین گفت: زیرساخت‌های پیاده‌روی درون شهری در قزوین با هدف توسعه ورزش‌های همگانی، ایجاد می‌شود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان قزوین گفت: زیرساخت‌های پیاده‌روی درون شهری در قزوین با هدف توسعه ورزش‌های همگانی،  ایجاد می‌شود.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: حمید رضایی، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: توسعه پیاده‌روی درون شهری یکی از دغدغه‌های استاندار قزوین است که این هیئت ورزشی به دنبال تحقق آن است.

وی با اشاره به برگزاری ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در پارک‌های شهر قزوین، افزود: ما برای این برنامه مربیانی را در نظر گرفته‌ایم که مردم را در پارک‌ها ساماندهی کرده و آموزش‌های لازم را به آنان می‌دهند.

رضایی با اشاره به وظیفه‌ سایر هیئت‌های ورزشی در حوزه ورزش همگانی، تصریح کرد: هیئت‌های ورزشی در کنار فعالیت قهرمانی، باید موضوع همگانی ورزش خود را نیز پیگیری کنند که در این راستا کمیته ورزش‌های همگانی در هیئت‌های ورزشی تشکیل شده است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان قزوین در خصوص همایش پیاده‌روی که به مناسبت روز قزوین برگزار شد، اضافه کرد: این برنامه از طریق صدا و سیما پوشش زنده داده شد و جوایز خوبی با حمایت مسئولان برای مردم در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به برخی نواقص در تبلیغات این برنامه بزرگ همگانی، خاطرنشان کرد: تبلیغات شهری باید زودتر انجام می‌پذیرفت چراکه تبلیغات نقش بسیار موثری در جذب افراد مختلف به انجام فعالیت‌های ورزشی ایفا می‌کند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان قزوین با تأکید بر تجهیز بوستان‌های این استان به وسائل ورزشی، ادامه داد: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید ما را در راستای توسعه ورزش همگانی یاری کنند و همچنین مدیران به قول‌های جامع عمل بپوشانند.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون ورزش همگانی روز قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.