رشد 27 درصد نزاع دسته جمعی درآبیک

0 دیدگاه ها
1484
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۳۹
19020151103
رشد 27 درصد نزاع دسته جمعی درآبیک
فرمانده انتظامی شهرستان آبیک از رشد 27 درصدی نزاع دسته جمعی درشش ماه نخست امسال در این شهرستان خبر داد. پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: سرهنگ منصور...
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

فرمانده انتظامی شهرستان آبیک از رشد 27 درصدی نزاع دسته جمعی درشش ماه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: سرهنگ منصور خدایی در نشست با اصحاب رسانه که امروز در آبیک برگزار شد، با اشاره به فرارسیدن هفته نیروی انظامی قانون مداری را محور عملکرد نیروی انتظامی دانست و گفت: هفته ناجا فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر مردم با خدمات شبانه روزی نیروی انتظامی و آگاهی آنان در موضوعات مختلف است.

وی افزود: درهفته نیروی انتظامی تدابیری اندیشیده شده تا به دلیل تعامل نزدیک با مردم و آشنایی و رفع مشکلات ملاقات مردمی در تمام طول هفته با مردم  برپا شود تا آنان بتوانند خواسته‌های خود را مطرح کنند.
خدایی با اشاره به بحث جذب پلیس‌های افتخاری گفت: با کمک پلیس‌های افتخاری تاکنون 100 نفر جذب شده که پس از گذراندن کلاس‌های تخصصی از این افراد در رشته‌های مختلف ناجا استفاده خواهیم کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان آبیک امنیت را با همکاری مردم در کنار پلیس بسیار مهم دانست و افزود: متاسفانه عدم صبوری و آرامش مردم در بیشتر نزاع‌های خیابانی حادثه ساز بوده است.
وی با اشاره به برپایی همایش بهبودیافتگان از اعتیاد گفت: این همایش با هدف هم فکری با بهبود یافتگان و تلاش برای ریشه‌یابی و بررسی صورت می‌گیرد تا دیگر شاهد بازگشت این بهبود یافته گان به سوی موادمخدر نباشیم.

خدایی با اشاره به اینکه آمارسرقت در شهرستان آبیک کاهش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: در بحث کمپ‌های ترک اعتیاد هم برنامه‌های خوبی صورت گرفته و کارتن خواب‌های سطح شهر جمع آوری شده ودر کمپ‌های یاد شده تحت درمان هستند.

اخبار مشابه :
چهلستون آبیک نیروی انتظامی پلیس اعتیاد
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.