رسیدگی به 95 درصد پرونده‌های کالای قاچاق و ارز در تعزیرات قزوین

0 دیدگاه ها
1566
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۳۶
15120151102
رسیدگی به 95 درصد پرونده‌های کالای قاچاق و ارز در تعزیرات قزوین
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به اینکه از سال 92 صلاحیت رسیدگی به قاچاق کالا و ارز به سازمان تعزیرات واگذار شده، گفت: بیش از 95 درصد پرونده‌های کالای قاچاق و ارز استان در تعزیرات
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به اینکه از سال 92 صلاحیت رسیدگی به قاچاق کالا و ارز به سازمان تعزیرات واگذار شده، گفت: بیش از 95 درصد پرونده‌های کالای قاچاق و ارز استان در تعزیرات رسیدگی می‌شود.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: محمود احمدی، سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین در دیدار کارکنان این اداره کل با حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی با نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اظهار کرد: بخش اصناف و رسیدگی به قاچاق کالا و ارز از وظایف سازمان تعزیرات حکومتی است.

وی افزود: تعزیرات حکومتی استان در 30 شاخصی که سازمان تعزیرات حکومتی کشور اعلام کرده بود، در جمع 31 استان رتبه نخست  را کسب کرد.
احمدی تصریح کرد: از مهم‌ترین شاخصه‌هایی که در سازمان تعزیرات دنبال می‌شود بحث رسیدگی فوری بدون هزینه و تشریفات معمول به پرونده‌ها و مطالبات مردم است؛ در حالی‌که در سازمان تعزیرات رسیدگی به پرونده‌ها در 19 روز مطلوب به شمار می‌آید، اما در تعزیرات استان این رسیدگی در سال 92 در 8 روز انجام می‌شد و در 6 ماهه ابتدای سال‌جاری این زمان به 4 روز کاهش پیدا کرد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین خاطرنشان کرد: سازمان تعزیرات زمان اعلام شده در بخش اجرای حکم را 15روز اعلام کرده است که این زمان در تعزیرات استان در شش ماهه نخست سال‌جاری به 4 روز رسیده و در این زمینه شرایط بسیار مطلوبی داریم.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون تعزیرات اداره کل تعزیرات استان قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.