مدیرکل دفتر بازرسی استانداری قزوین اعلام کرد:

رسیدگی به 658 مورد شکایت مردم از دستگاه‌ها در دولت یازدهم

0 دیدگاه ها
1458
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۴۶
9720151102
رسیدگی به 658 مورد شکایت مردم از دستگاه‌ها در دولت یازدهم
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری قزوین اعلام کرد: در طول دوسال گذشته در دولت یازدهم به 658 مورد شکایت مردم از سازمان‌ها و نهادها رسیدگی شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قزوین، حمزه محمدی ...
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
مدیرکل دفتر بازرسی استانداری قزوین اعلام کرد: در طول دوسال گذشته در دولت یازدهم به 658 مورد شکایت مردم از سازمان‌ها و نهادها رسیدگی شد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: حمزه محمدی با تشریح دستاوردها و خدمات ارائه شده در حوزه بازرسی و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها در دولت یازدهم اظهار کرد:  در طی سال‌های 90 تا 92 به 599 فقره شکایت از دستگاه‌های اجرایی رسیدگی شده است که این رقم در دو سال اخیر به  658 مورد شکایات کتبی مردم از دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها افزایش یافته است که در مقایسه با دوره مشابه گذشته رشد 10 درصدی را نشان می‌دهد.

وی افزود: بیشترین شکایات مردم از سازمان‌ها و نهادها به ترتیب مربوط به شهرداری، راه و شهرسازی، تعاون و کار و رفاه اجتماعی، جهادکشاورزی و آب منطقه‌ای است.

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استاندار تصریح کرد: بیشترین موضوعات و محورهای مورد شکایت مربوط به امور تعاونی‌ها، عدم صدورمجوزها و مشکلات خدمات‌رسانی به روستاها است.

وی ادامه داد: علاوه بر آن در طی این مدت به 5 مور شکایات وارده از طریق پورتال وزارت کشور و 15 مورد از کانال سامانه اداره کل بازرسی استان از سوی این دفتر رسیدگی شده است.

محمدی با گزارسی از بازرسی‌های صورت گرفته در دوسال گذشته اظهار کرد: در این بازه زمانی بازرسی دوره‌ای از فرمانداری‌ها 6 مورد،  بخشداری‌ها 19 مورد، شهرداری‌ها  25 مورد و دهیاری‌ها 16 مورد صورت گرفته است.

وی افزود: بازرسی‌های دوره‌ای از دستگاه‌های اجرایی در قالب ستاد صیانت و بازرسی در قالب ستاد خدمات سفر از مراکز خدماتی، اورژانس‌ها، بیمارستان‌ها، میراث فرهنگی، دانشگاه علوم پزشکی و صنعت معدن تجارت از دیگر اقدامات این دفتر در حوزه بازرسی بوده است.

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری گفت: علاوه بر آن از اداره کل آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، شهرداری قزوین و اداره کل صنعت معدن و تجارت نیز به صورت موردی بازرسی انجام شده است.
اخبار مشابه :
قزوین چهلستون شهرداری بازرسی شکایات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.