در زمستان سال‌جاری صورت می‌گیرد؛

راه‌اندازی پیست اسکی در منطقه زرشک و کامان

0 دیدگاه ها
1755
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷
17020151103
راه‌اندازی پیست اسکی در منطقه زرشک و کامان
معاون عمرانی استاندار با تأکید بر اهمیت دو ورزش چوگان و اسکی، از راه‌اندازی پیست اسکی در منطقه زرشک و کامان در زمستان سال‌جاری خبر داد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
معاون عمرانی استاندار با تأکید بر اهمیت دو ورزش چوگان و اسکی، از راه‌اندازی پیست اسکی در منطقه زرشک و کامان در زمستان سال‌جاری خبر داد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: منوچهر حبیبی در جلسه بررسی مشکلات ورزش چوگان و اسکی،  اظهار کرد: این دو ورزش، از ورزش‌های اصیل و با سابقه در استان محسوب می‌شود و خوشبختانه استاندار نیز با حساسیت ویژه‌ای این موضوع را پیگیری می‌کنند.
وی افزود: بسترهای لازم برای راه‌اندازی ورزش اسکی در زمستان سال‌جاری کاملاً فراهم است و موسسه رفاهی کاسپین نیز اقدامات خوبی انجام داده است.
حبیبی تصریح کرد: راه‌اندازی پیست اسکی اثرات اقتصادی خوبی هم در حوزه کسب و کار و هم گردشگری به دنبال خواهد داشت و همه باید دست به دست هم دهیم این ورزش با سرعت اجرایی شود.
معاون عمرانی استاندار قزوین با پیشنهاد استقرار هیأت اسکی استان در محل پیست زرشک و کامان  خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهری استان و اداره کل تربیت بدنی به ویژه هیأت اسکی و همچنین موسسه رفاهی کاسپین با علاقه‌مندی فراوان به دنبال تثبیت این موضوع مهم در استان هستند.
وی در ادامه رشته ورزشی چوگان را از ورزش‌های قدیم ایرانی توصیف کرد و اضافه کرد: امروزه این ورزش به ورزش جهانی تبدیل شده است و قدمت این رشته ورزشی به دوران صفویان و قبل آن باز می‌گردد.
معاون عمرانی استاندار قزوین در پایان اظهار کرد: برای توسعه هرچه بیشتر ورزش چوگان در سطح استان و شکوفایی استعداد ورزشکاران این رشته ورزشی نیازمند امکانات سخت‌افزاری هستیم که در این زمینه مسئولان باید نگاه ویژه‌ای به این ورزش مفرح و بومی داشته باشند.
اخبار مشابه :
قزوین چهلستون پیست اسکی ورزش چوگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.