فرماندار تاکستان:

دهیاران، حق تبلیغات به نفع یا ضرر نامزدی در انتخابات را ندارند

0 دیدگاه ها
1570
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۵:۵۱
10520151102
دهیاران، حق تبلیغات به نفع یا ضرر نامزدی در انتخابات را ندارند
فرماندار تاکستان تاکید کرد: دهیاران برخوردار از یک شخصیت حقوقی هستند که حق دخالت و تبلیغات به نفع یا ضرر نامزدی را در انتخابات ندارند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
فرماندار تاکستان تاکید کرد: دهیاران برخوردار از یک شخصیت حقوقی هستند که حق دخالت و تبلیغات به نفع یا ضرر نامزدی را در انتخابات ندارند.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: ایرج حیدری فرماندار شهرستان تاکستان در همایش دهیاران شهرستان که در محل فرمانداری تشکیل شد به اهمیت انتخابات و وظایف دهیاران در انتخابات اشاره و بر انجام صحیح امور تاکید کرد.

وی افزود: دهیار یک شخصیت حقوقی است و دهیاران حق ندارند در اختیار نامزد یا نامزدهای احتمالی انتخابات باشند و از امکانات دولتی به نفع یا ضرر شخص یا اشخاصی استفاده کنند و باید مقدمه حضور و مشارکت را فراهم کنند تا مردم با حضور گسترده در انتخابات تاثیر بیشتری در سرنوشت خود داشته باشند.

فرماندار تاکستان افزود: حضور دهیاران و شوراهای محترم اسلامی در جلسات آموزشی انتخابات الزامی است و برابر ماده 11قانون اساسی تمام ادارات و نهادهای دولتی و شرکت‌های دولتی براساس اعلام ستاد انتخابات باید امکانات تجهیزات و نیروی مورد نیاز را در اختیار ستاد قرار دهند.

وی اضافه کرد: ما انتظار داریم دهیاران بازوان توانای بخشداران باشند و امکانات مورد نیاز در انتخابات را در حد توان برای بخشداران تهیه کنند که یک از وظایف مهم و حساس وزارت کشور برگزاری صحیح و به موقع انتخابات است که بر اساس قانون الزام آور است.

حیدری بر رعایت وحرکت بر مدار قانون تاکید کرد و آنچه که باید مد نظر قرار گیرد حضور و مشارکت حداکثری است و باید اعتماد و مشارکت را کسب کنیم که بزرگ‌ترین مرحله اجرای انتخابات است و مسئولان انتخابات از شما دهیاران در بتن وپای صندوق‌های راٌی استفاده خواهند کرد.

فرماندار تاکستان تصریح کرد: دهیاران باید چشم و گوش بخشداران در منطقه باشند و اخبار انتخاباتی را برای بخشداری و ستاد انتخابات فرمانداری ارسال کنند و ارتباط بیشتری با کمیته‌های ستاد انتخابات داشته باشند.
اخبار مشابه :
قزوین انتخابات چهلستون نامزد دهیاران
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.