فرماندار تاکستان:

در برگزاری انتخابات، ملاک اجرای قانون است

0 دیدگاه ها
1536
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۱۷
19320151103
در برگزاری انتخابات، ملاک اجرای قانون است
فرماندار تاکستان گفت: دربرگزاری انتخابات، ملاک ما اجرای قانون است. پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: ایرج حیدری در جلسه ستاد انتخابات شهرستان که ....
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

فرماندار تاکستان گفت: دربرگزاری انتخابات، ملاک ما اجرای قانون است.


پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: ایرج حیدری در جلسه ستاد انتخابات شهرستان که با حضور هیات نظارت، بخشداران تابعه و مسئولین کمیته‌های مرتبط با انتخابات در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در انتخابات اخیر ملاک ما اجرای قانون است و بر مدار قانون و شریعت حرکت می‌کنیم.

فرماندار تاکستان افزود: با اقداماتی که انجام شده ظرفیت‌ها و آسیب‌های حوزه انتخابات شهرستان تاکستان شناسایی و بررسی شده است و در پی رفع آسیب‌ها و تقویت ظرفیت‌ها  هستیم.

وی افزود: در این دوره انتخابات به جهت رفاه مردم و استقبال عمومی بیش از پیش شعبات ثابت بیشتر یپیش‌بینی خواهیم کرد و شعبات سیار کمتری خواهیم داشت.

حیدری در خصوص تعامل با هیات نظارت گفت: در راستای همکاری و تعامل با شورای نگهبان قانون اساسی، قوانین ومقرات لازم وجود دارد و ما به دنبال همکاری، هم افزایی و هم پوشانی بهتر و بیشتر در برگزاری انتخابات هستیم.

فرماندار تاکستان در پایان یادآور شد: بنا بر دستور مقام معظم رهبری از آراء مردم به بهترین شکل ممکن صیانت و پاسداری می‌کنیم و به دنبال وفاق و همدلی هستیم و اجازه توهین و جسارت به کسی را نخواهیم داد.
اخبار مشابه :
انتخابات چهلستون مقام معظم رهبری تاکستان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.