صفری، شهردار قزوین:

خبرنگاران با انتقادات سازنده می توانند مدیران شهری را از فساد دور کنند

0 دیدگاه ها
321
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲
350320180809
خبرنگاران با انتقادات سازنده می توانند مدیران شهری را از فساد دور کنند
شهردار قزوین با بیان اینکه سازندگی شهر و حل مشکلات شهروندان از رسالت های مشترک مدیریت شهری و رسانه ها محسوب می شود، عنوان کرد: خبرنگاران با انتقادات سازنده می توانند مدیران شهری را از فساد دور کنند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

صفری در نشست صمیمانه با اصحاب که به مناسبت روز خبرنگار در تالار مفاخر شهرداری قزوین برگزار شد، افزود: خبرنگاران باید همواره در راستای اطلاع رسانی دقیق و شفاف خود به مردم گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران با انجام مطلوب رسالت خود شهر را به سوی سازندگی و توسعه پیش خواهند برد، عنوان کرد: تلاش خبرنگاران برای اطلاع رسانی و توسعه شهر نقش مهمی و اساسی در افکار عمومی دارد.

شهردار قزوین با بیان اینکه نگاه مدیریت شهری نگاه انسان محور است، اظهار کرد: مدیریت شهری قزوین برای توسعه همه جانبه شهر به خصوص در بخش فرهنگی تلاش خواهد کرد.

صفری با تأکید بر فراهم کردن زیرساخت های فرهنگی در شهر گفت: امروزه تعداد سالن های تئاتر در شهر، میزان توسعه یافتگی شهر ها را نشان می دهد و باید زیرساخت های فرهنگی در این زمینه فراهم شود.

وی افزود: دستیابی به شعار «قزوین، شهر دوچرخه» یکی از نگاه های انسان محور ما در مدیریت شهری است.

شهردار قزوین با بیان اینکه سازندگی شهر و حل مشکلات شهروندان از رسالت های مشترک مدیریت شهری و رسانه ها محسوب می شود، عنوان کرد: خبرنگاران با انتقادات سازنده می توانند مدیران شهری را از فساد دور کنند.

صفری ادامه داد: رویکرد مدیریت شهری قزوین استفاده از نیرو های شایسته و پاکدست در بدنه شهرداری است و شهر به دور از جریانات سیاسی اداره می شود.

وی با درخواست خبرنگاران برای حضور در کارگروه های تخصصی شمس 1404 موافقت کرد و گفت: به طور قطعی از اصحاب رسانه در این کارگروه استفاده خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به توجه مدیریت شهری به میراث تاریخی و باغستان سنتی قزوین اظهار کرد: باغستان سنتی قزوین برای شهر یک فرصت محسوب می شود و تا کنون مدیریت شهری نیز برای احیای آن اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

صفری افزود: اجرای کمربند سبز در ورودی شهر برای رفع مشکلات ترافیک شمال شهر قزوین است و دارای مسیر پیاده و دوچرخه است.

وی با اشاره به نزدیکی به هفته فرهنگی قزوین گفت: برای برگزاری باشکوه هفته فرهنگی قزوین برنامه های مختلفی در دستور کار شهرداری قزوین قرار دارد.

شهردار قزوین در پایان برای احداث ساختمان خانه مطبوعات و تلاش برای حل مشکل تعاونی مسکن خانه مطبوعات استان قول مساعد داد.

گفتنی است؛ در این نشست دغدغه های خبرنگاران در حوزه رسانه و مدیریت شهری با شهردار مطرح شد و شهردار در پایان به سوالات آنان پاسخ داد. همچنین در پایان مراسم از خبرنگاران با اهدای کارت هدیه تقدیر شد.

اخبار مشابه :
قزوین، صفری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.