نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین تاکید کرد:

جلوگیری از تخلفات در کیفیت کالاها با اشراف مسئولان در بازار

0 دیدگاه ها
1563
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۰۶
14220151102
جلوگیری از تخلفات در کیفیت کالاها با اشراف مسئولان در بازار
امام‌جمعه قزوین با تأکید بر اینکه نباید هر نوع محصولی با عنوان محصول باکیفیت به بازار عرضه شود، گفت: نظارت و اشراف مسئولان امر به بازار ضمن جلوگیری از تخلفات این چنینی موجب رونق بیشتر بازار خواهد شد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

امام‌جمعه قزوین با تأکید بر اینکه نباید هر نوع محصولی با عنوان محصول باکیفیت به بازار عرضه شود، گفت: نظارت و اشراف مسئولان امر به بازار ضمن جلوگیری از تخلفات این چنینی موجب رونق بیشتر بازار خواهد شد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین، به اهمیت بحث قضاوت و داوری اشاره و اظهار کرد: بحث قضاوت و داوری موضوع بسیار حساسی است و نباید قضاوت با ابهام همراه شود.

وی بر شفافیت در حوزه قضاوت تأکید کرد و گفت: تنها آن دسته از قضاوت کنندگانی که با آگاهی کامل به‌حق قضاوت می‌کنند، اهل نجات هستند.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه قضاوت کنندگان چهاردسته هستند، افزود: امام صادق (ع) فرموده‌اند سه دسته از قضاوت کنندگان اهل جهنم هستند؛ کسانی که می‌دانند و به ناحق قضاوت می‌کنند، دسته‌ای که نمی‌دانند و به ناحق قضاوت می‌کنند و آن‌هایی که به‌حق قضاوت می‌کنند اما تصمیم به قضاوت عادلانه نداشته‌اند.

امام‌جمعه قزوین بر شفافیت در حوزه قضاوت تأکید و تصریح کرد: تنها آن دسته از قضاوت کنندگانی که با آگاهی کامل به‌حق قضاوت می‌کنند، اهل نجات هستند و وارد بهشت می‌شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان جزئیاتی از وضعیت بازار و اینکه کیفیت نان نسبت به گذشته بهتر شده است، اضافه کرد: درگذشته درصد کمی از نانی که مردم تهیه می‌کردند قابل استفاده بود اما خوشبختانه کیفیت نان روز به روز در حال افزایش است.

 وی با تأکید بر این که نباید هر نوع محصولی با عنوان محصول باکیفیت به بازار عرضه شود، ادامه داد: نظارت و اشراف مسئولان امر به بازار ضمن جلوگیری از تخلفات این چنینی موجب رونق بیشتر بازار خواهد شد.

امام‌جمعه قزوین با اشاره به اینکه اگر بازار آلوده به مال حرام شود برکت از میان می‌رود، گفت: حرام از رشد و بالندگی معنوی و نزول باران رحمت الهی جلوگیری می‌کند و نمی‌گذارد رزق خداوند شامل حال مردم شود و باید مسئولان به این حوزه توجه ویژه‌ای داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه اقامه نماز تنها نماز خواندن نیست، اظهار کرد: اگر همه افراد جامعه در حیطه مسئولیتی که دارند به درستی، برای رضای خدا و با علم و تخصص و بصیرت عمل نمایند اقامه کننده نماز محسوب می‌شوند.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون ولی فقیه تخلفات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.