مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین

ثبت نام956 کارگر، گروه کار و واحد کار در جشنواره امتنان نخبگان جامعه کار و تولید قزوین

0 دیدگاه ها
352
جمعه ۰۷ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳
352320181228
ثبت نام956 کارگر، گروه کار و واحد کار در جشنواره امتنان نخبگان جامعه کار و تولید قزوین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با پایان زمان نام نویسی در سی امین جشنواره امتنان از استان قزوین ؛ 956 کارگر، گروه کار و واحد کار در سامانه این جشنواره نام نویسی کردند.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش چلستون و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ؛ مسعود بابایی گفت: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید هر سال به منظور ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هرچه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می شود.

 

وی گفت: زمان نام نویسی سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همزمان با سراسر کشور از پنجم آبان آغاز شد و تا 15آذر ماه ادامه داشت.

 

بابایی افزود: با توجه به ماده 195قانون کار به منظور تشویق نیروهای کار مولد ، متخصص ، مخترع و مبتکر، کارگران نمونه در سه سطح کارگاهی ، استانی و کشوری شناسایی که در همین راستا در آبان  ماه سال جاری اعلام فراخوان عمومی و دعوت از مسئولین تحقیق و توسعه و مکاتبه با واحدها ،  956 نفر در سایت شناسایی کارگران نمونه ثبت نام نموده اند .

وی ادامه داد: 60 طرح جهت بررسی بیشتر انتخاب گردید که پس از تشکیل جلسات کارشناسی توسط کمیته استانی با حضور کارشناسان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ،  صنعت ، معدن و تجارت ،  آموزش فنی و حرفه ای، 25 طرح  با توجه به شاخصهای تعیین شده جهت بازدید انتخاب شد ، که از بین طرحها 2 طرح به عنوان کارگر وگروه کار نمونه در بخش صنعت و2  طرح به عنوان کارگر و  گروه کار نمونه در بخش خدمات و2 طرح به عنوان کارگر و گروه کار نمونه در بخش کشاورزی و  یک بنگاه اقتصادی به عنوان واحد نمونه  جهت بررسی به دبیرخانه ملی جشنواره امتنان در سطح کشوری  انتخاب و معرفی خواهد شد .

 

 بابایی گفت: با تشکیل کارگروه های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح ها و مستندات لازم و راستی آزمایی، برگزیدگان این جشنواره معرفی و از آنها تجلیل خواهد شد

اخبار مشابه :
قزوین، کار
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.