تربیت زینب گونه‌ی‌ جوانان، عامل پیروزی در دوران دفاع مقدس

0 دیدگاه ها
1650
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
10220151102
تربیت زینب گونه‌ی‌ جوانان، عامل پیروزی در دوران دفاع مقدس
مسئول بسیج دانش آموزی استان قزوین با تقسیم سه بخشی نقش جوانان در سربلندی ایران اسلامی گفت: انقلاب ما تنها از طریق جان فشانی‌های جوانان به بار نشست و پس از آن هم به تاسی از نهضت سرخ عاشورایی و تربیت زینب ...
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

مسئول بسیج دانش آموزی استان قزوین با تقسیم سه بخشی نقش جوانان در سربلندی ایران اسلامی گفت: انقلاب ما تنها از طریق جان فشانی‌های جوانان به بار نشست و پس از آن هم به تاسی از نهضت سرخ عاشورایی و تربیت زینب گونه‌ای که مادران ما انجام دادند جوانان توانستند در دوره جنگ به موفقیت دست یابند.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: سرهنگ رضا اسفندیاری، مسئول بسیج دانش‌آموزی استان قزوین با حضور در نشست خبری ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی که با حضور خبرنگاران استان برگزار شد، برنامه‌های ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی را عنوان کرد.

وی اظهار کرد: در سال‌جاری شهید شاخص بسیج دانش‌آموزی شهید بهمن بیگ‌زاده است که پیکر پاکش پس از 32 سال در کربلای ایران شناسایی و در آبیک تشییع شد.

اسفندیاری با تاکید بر نقش جوانان در پویایی جامعه تصریح کرد: جوانان هستند که می‌توانند جامعه را شکوفا کنند و جوانان ایران اسلامی همیشه و در همه زمان‌ها این گونه رفتار کرده‌اند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان قزوین به نقش پررنگ جوانان ایران در طول تاریخ اشاره کرد و توانایی آنان را در حفظ ایران در مقابل دشمنان بی‌نظیر دانست چراکه دفاع مقدس تنها دوره‌ای از تاریخ است که هیچ تکه‌ای از خاک ایران به چنگ دشمنان نیفتاد.

وی ادامه داد: در دوره و زمانه‌ای که هجمه‌های فرهنگی از هر سو ما را نشانه رفته‌اند باز هم این جوانان هستند که ایستادگی می‌کنند و به عنوان افسران جنگ نرم به مقابله با این برخوردها برخواسته‌اند و به جامعه نورانیت هدیه می‌دهند.

اسفندیاری در ادامه مهم‌ترین وظیفه بسیج دانش‌آموزی را تربیت نیرو و کادر انقلابی برای برپایی اهداف انقلاب و در ادامه سربازی برای امام زمان معرفی کرد.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون بسیج دانش آموزی جوانان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.