حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین،آبیک والبرز درمجلس شورای اسلامی:

تحریم‌ها و روابط بانکی شرایط تولید را سخت‌تر کرده است

0 دیدگاه ها
179
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳
351920181216
تحریم‌ها و روابط بانکی شرایط تولید را سخت‌تر کرده است
حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین،آبیک والبرز درمجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات موجود در تحریم‌ها، روابط بانکی و ارتباط ایران با کشورهای دیگر، فشارهای بی‌سابقه بر ایران واردشده که شرایط تولید را سخت‌تر کرده است.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

به گزارش چهلستون و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ، حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در این دیدار افزود: برخی مشکلات واحدهای تولیدی استانی است که مسؤولین می‌توانند ساختار منظمی را تعریف و ایجاد کنند تا مشکلات برطرف گردد.

زرآبادی اظهار کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین تشکیل‌شده تا مشکلات واحدهای تولیدی بررسی شود و در جهت رفع آن اقدامات لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ناهماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی استان قزوین به‌منظور کمک به تسریع فرآیندهای واحدهای تولیدی از مشکلاتی است که در حل آن، مسؤولین استانی می‌توانند نقش بسزایی را ایفا کنند.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی استان قزوین بیشتر در مسائل مالیاتی، بیمه، تسهیلات بانکی، تخصیص کالا و تهیه مواد اولیه مشکل‌دارند که این مشکلات درون استانی است و با هماهنگی مسؤولین دستگاه‌های اجرایی قابل برطرف شدن است.

این مسؤول تصریح کرد: مسؤولین استان قزوین باید در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و تسهیل در روند فعالیت آن‌ها، با یکدیگر هماهنگی بیشتری داشته  باشند و کمک کنند تا موانع موجود در تولید سریع‌تر برطرف شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: با تقویت هماهنگی‌ها بین مسؤولین دستگاه‌های اجرایی می‌توان موانع تولید را از پیش روی تولیدکنندگان برداشت تا چرخ آن‌ها بهتر بچرخد.

 زرآبادی بیان کرد: اکنون برخی از واحدهای تولیدی استان قزوین در حال فعالیت هستند ولی برخی از واحدها از گذشته دارای مشکلاتی بودند و امروز هم با توجه به مشکلات موجود در کشور با معضلات جدی‌تری مواجه شده‌اند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات موجود در تحریم‌ها، روابط بانکی و ارتباط ایران با کشورهای دیگر، فشارهای بی‌سابقه بر ایران واردشده که شرایط تولید را سخت‌تر کرده است.

وی اضافه کرد: بر این اساس امروز شرایط تولید نسبت به گذشته تغییر کرده و باید در جهت تسهیل امور، برخی مشکلات داخلی برطرف شود و همچنین در روابط خارجی و بین‌المللی بازنگری صورت گیرد تا واحدهای تولیدی مشکل‌دار استان قزوین به فعالیت خود ادامه دهند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از واحدهای تولیدی به‌صورت مستمر بازدید دارم، برخی واحدهای استان قزوین همانند گذشته به فعالیت خود ادامه می‌دهند و حتی برنامه‌های توسعه هم دارند.

زرآبادی با بیان اینکه هر واحد تولیدی با توجه به مشکلات به وجود آمده در کشور با موانعی مواجه شده است، بیان کرد: برخی واحدها ازنظر نقدینگی و سرمایه در گردش دچار مشکل هستند.

این مسؤول ابراز کرد: برخی از واحدهای تولیدی به دلیل تحریم‌ها در تهیه مواد اولیه از خارج با معضلات جدی مواجه شدند ولی تعدادی که تأمین مواد آن‌ها داخلی بوده کمتر تحت تأثیر مشکلات قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه آیت اسدی  رییس جدید کانون شوراهای اسلامی ضمن معرفی اعضاء وتشکرو قدردانی از مهندس زرآبادی نماینده مردم قزوین ،آبیک والبرز در مجلس شورای اسلامی به جهت پیگیری مسایل کارگری دراستان و مرکز خلاصه ای از وضعیت ومشکلات کارگری و تورم افسار گسیخته ومشگلات درمانی پیش روی جامعه کارگری و واحد های تولیدی مشکل دار استان قزوین  را بیان داشت

اخبار مشابه :
زرآبادیف نماینده اصلاح طلبان، قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.